
Arthur van Poppel épített magának egy F-35-ös vadászrepülőt. :)
Re-Peet | 2008.11.06. 17:52:49A hegyes bökőjével biztos könnyen át tudja hámozni magát az embertömegen
Ez csak egy szokásos akció a brands.hu webáruházban, aminek keretében O'neill meg Converse cuccokat vásárolhattok 30-70% kedvezménnyel jövő hét hétfőig.
Ha valakinek nincs regisztrációja, de nagyon szeretne. és nem akar meghívóra várni, akkor csak most csak itt csak nektek http://brands.hu/ize címen biztosítunk lehetőséget a regisztrációra.rubigo | 2009.07.30. 09:40:11már kb. 15x leiratkoztam a Hírlevelükről, de még mindig küldik... És most már másik e-mail címemre is jön... :S

Jessica Yellin hologramként jelent meg a CNN stúdiójában, pedig valójában Obama főhadiszállásán volt Chicagóban 44 kamera kereszttüzében, miközben nem messze tőle 22 számítógép renderelt bőszen.
Mit gondoltok egyébként az elnökválasztásról ill. az új elnökről?bungle | 2009.02.06. 12:42:20Igazi hologram tv (japcsi persze): http://www.youtube.com/watch?v=PguNPIXfnOs

Te hol tartanál 6 békát? A kislány ad egy jó tippet... ;)
Re-Peet | 2008.11.05. 17:56:04Jah.. aztán majd később belőle is lesz japcsi néni aki átvált angolnákra :D :P

Miért nem jó ötlet az összes háziállatoddal együtt fényképezkedni...
bungle | 2012.01.13. 20:26:47www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/41980_kep?mode=latest&position=15&large=1 :DDD
Egy telefonbetyárkodó kanadai humorista megviccelte Sarah Palint, Nicolas Sarkozynek adta ki magát... Angol tudás nem árt, egyébként meg magyar cikk a Hír Izén.
Egy elég beteg oldal. :)
AVIREX | 2008.11.04. 23:58:06na aki nem tudja mi az értelme.. szivjon el egy jointot,lazuljon egy picit,kezdjen el az egérrel babrálni,a honlapon fel-alá-össze-vissza scrollozni és rájön mekkora flash.. ha nem érzi,úgy sem,akkor nemtom :D

Nagyi kötött nekem egy mocit...

Hány lövés kell egy katana eltöréséhez?
A katana bosszúja itt!Laci | 2008.11.08. 11:50:14Egyszer láttam a TV-ben egy lassitott felvételt: viaszgyertyát lőttek 500 km/h-val át egy 20 centis fenyőfán. Bement elől, hátul először csak jött a forgács végül kibukkant a gyertya vége is. Ha ehez mérem a kard ellenállását, előbb felveszem a kalapom, hogy levehessem a kovács előtt.

Egy quaddal sem egyszerű beállni a garázsba.
C3z | 2008.11.03. 11:49:21PILOTA!
khm khm .. ilyen embert is .. kulon kell teremteni :)









