
Kicsit nagyobb sebességnél már „kockázatos” lenne... ;)
Még nagyobbnál meg már csíkos! :DRavennë | 2013.04.25. 11:01:05Csukott szemmel is vicces videó, imádok nevetni mások nevetésén. :D
Rövid tévés karrier: a hírolvasó első és egyben utolsó munkanapja
Állítólag kutyaürülékbe lépett, vélhetően ezért káromkodott, miközben a cipőjét nézte és nem gondolta, hogy be van kapcsolva a mikrofonja...
Hogy fog örülni a szomszéd a frissen teregetett lepedőinek! :D
Reggel mos, délben mos, este mos, mi kormos? ;)emiklos | 2013.04.28. 00:52:17Ezek itt éppen kéményt takarítanak. A videó végéből (ahol már alig hoz ki a cucc kormot) kiderül, hogy hatékony is a megoldás, csak nem túl környezet(szomszéd)barát. Ha lenne rajta vmi koromgyűjtő szűrő, talán egész jó cucc lehetne.
Világszerte rémisztő mértékben pusztulnak a méhek, többek közt a rájuk nézve halálos vegyszerek miatt. Az EU-ban hétfőn szavaznak ezek betiltásáról. Az óriás vegyipari cégek sorra kenik meg a politikusokat és a méhész egyesületek képviselőit, a méhészek tiltakozása ellenére. Kínában már van ahol kézzel porozzák a növényeket. Az Einsteinnek tulajdonított mondás szerint ha kipusztulnak a méhek, négy évre rá az emberiség is követi őket.
Fura spoiler ;)
„Nyomdjad tövig, majd szólok mikor jó!” :Dwinben | 2013.04.24. 15:48:31Vagy emlékezetből tolja. :P

Tudsz pisilni, ha néznek? ;)
bungle | 2013.04.24. 11:31:35Amcsi topshopban:
Are you tired of hearing this: "We never do anything together!"?
Spend quality time with your loved one!

Has.. izé... nyakerősítő gyakorlat? :D
„I wish my girlfriend could do that!” ;)
Yago Partal állati portréi :)

A fél országot földrengés rázta meg
Ti éreztétek?7sleeper | 2013.04.24. 23:44:13Julihusi ;-)
(csak se se)
Lekrám! "Judit egyik fejét hagyományos samponnal mostuk..." helyett "rohadt jól beatboxolok, énekelek meg rappelek a színpadon, és a hajam még mindig tart..."









