
Most nem cica, hanem egy birka fogadott örökbe, méghozzá egy kis elefántot! :D
Ártatlan-méz Előd | 2008.11.12. 18:28:44még jó! Kicsit má' sok a macska... cic-izé :)
Végre egy hasznos svájci bicska...
spidy | 2008.11.21. 19:30:05miez te svájci bicska csoki ??:) xddd

Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.

Batsmart - nem a csaj, a csajon túl! :)
kszaten | 2009.01.24. 12:34:17komoly a Smartok jóóó kis kocsik ...... (de a hölgynek milyen dekoldázsa van uristen )

Mit is tudunk a kristálykoponyákról?
Ordas | 2008.11.11. 15:21:56megválaszolhatom, de szerintem az az érdekesebb, ha az ember a saját eszét is használja

A minap egy érdekes apróhirdetést olvastam: "Szivar audim hátsó része ingyen elvihető".
Szerintem megtaláltam a hirdetés feladóját. :DTóth József | 2008.11.12. 20:27:18De hol van a benzintankja?

Obama és McCain táncpárbaj. Sarah Palin is színre lép. :)
Árnyangyal | 2008.11.11. 13:07:39Nagyon tudom sajnálni azokat a sekélyértelműeket, akik tényleg azt hitték, hogy ez nem paródia, és féket kiabálnak.
De annyi biztos, hogy piszok profi munka.

Ilyen egy igazi tökfej.
ramalama | 2008.11.07. 12:59:18Tök jó, hogy vannak (voltak) [lesznek] ennyire elmebetegek.. És ezután rituálisan felvágja, vagy önt hozzá még egy fejet, hogy ne legyen egyedül? XD

Nédd má, egy átlátszó doboz... hát ebbe bele kell dugnom a fejem! :)
RokkantTroll | 2008.11.08. 11:36:44Ez ott van hülyében. LOL.

76 pohár az állon. Most nem jött össze. ;)









