
A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.
A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.
Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.Erunder | 2009.01.07. 22:02:45Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek arra reagálnak. Jaj át lettem b****a és az a hülye vigyoruk. Még jó is h kihagyják belőle mindig hülyét kapok az ilyen átverős műsoroknál annál a résznél.
A keményfejű orosz esete a törhetetlen üveggel. :D
mumus | 2009.01.05. 02:01:35szep szep hogy miket meg nem lelsz :D

Amikor már egy üveg vodka nem elég a kellő hatás eléréséhez és amikor már a pénzünk is elfogyott, jól jön a segítség... :)
B.U.É.K. 2009spidy | 2009.01.03. 12:12:07szarvolt most komojan nagyon kakivolt :(

Mikulás bá' úgy gondolta, mielőtt szokásos éves szabadságára megy, előtte lazít egy kicsit...
spidy | 2008.12.30. 21:38:59jaja a szarvas volt bene mind1 mi a neve mert rajta van a vidin osz" csööö :) de naon haláli volt jokat kacarásztam ezen is :)

Irodai balesetek 1. rész... Azt hiszem megvonják tőle a forgószék juttatást.
Timi21 | 2009.01.03. 17:05:30juj de gáz

Jeff Dunham idei karácsonyi különkiadása.
bungle | 2009.05.28. 23:29:49terrykennedy küldte:
Jeff Dunham and Peanut on David Letterman
http://www.youtube.com/watch?v=Jd0pYR2vmrE

A mai napig vitatott a Torinói lepel (Jézus halotti leple) valódisága.
Ebben a cikkben arról írnak, hogy a legutóbbi vizsgálatok szerint valódi lehet! A postban szereplő oldalon (ami egy pdf fájl) a lepel részletes leírását mutatják be!
Kellemes olvasgatást!Purple | 2009.07.01. 21:24:51változtat valamit, hogy egyáltalán Leonardo keze van a dologban? ez nem róla szól... csak az eljárás kezd bizonyosodni, az elkövető csak feltételezés. mellesleg az is bizonyított, hogy mikor "keletkezett" ez a rongy, és hát nagyon nem krisztus korabeli :D persze, mindenben lehet hinni, csak nem mindegy, hogy valós dolog-e vagy népi mendemonda. :D én a valóst választom... BIZTOS, hogy nem természetfeletti a cucc.

És most gyerünk a Scilly-szigetekre! (ők magukról itt, magyarul itt)
Hogy miért? Mert itt zajlik a világ legkisebb futballbajnoksága. A két résztvevő a jelenlegi bajnok Woolpack Wanderers, és ellenfelük, a Garrison Gunners. Évi 19 meccs egymás ellen, kilencfős szurkolótábor, hangulat, feszültség. Idézet: "a két gárdából néha összeáll egy „válogatott”, a Newlyn Non Athletico, mely az angol tizennegyedosztályt boldogítja” Hajrá NNA!!!
Cikk, kisfilm.
mjollner | 2008.12.16. 22:47:58Mennyit kerestem, kösz!

Játékunkban 1 db Tomb Raider Underworld PC-s játékszoftvert sorsolunk ki, mely megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket a CD PROJEKT ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: december 24. Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: december 25.
A játékban csak regisztrált felhasználóink vehetnek részt! Sok sikert kíván a CD Projekt és a JÁTÉKOK.hu csapata!vadoc66 | 2008.12.18. 16:12:24Mi az oldal címe amin lehet játszani? Pötyögje már be valaki mert kicsit szét vagyok esve...

Egy érdekes igazoltatás... avagy nehéz lábon maradni, ha gömbölyű az ember talpa. :)
Slarioux | 2008.12.13. 12:03:30Miért, szerinted hogy kellett volna a rendőröknek viselkedniük??









