Bear Grylls egyik iszonyatosan félelmetes átkelése egy szakadék felett. Komolyan, nem is értem, hogyan mer ilyeneket véghez vinni ekkora nyugalommal.Tooni | 2011.03.25. 12:50:18http://www.experienceproject.com/question-answer/How-Many-Bears-Could-Bear-Grylls-Grill-If-Bear-Grylls-Could-Grill-Bears/362470
Mit nem adtam volna kislányként egy ilyen helyért!
Nusihusi | 2010.07.29. 21:51:35Újabb egyedi tervezésű épület, nekem tetszik:)

Mindig is egy ilyen Daft Punk sisakra vágytam. Most végre tudom, hogyan csinálhatok egyet. :)
Lazarus | 2010.07.26. 23:28:31Duft Punkék elég elvont fazonok, csupán 1-2 régi fotó található róluk arcal. Szatyorral a fejükön mentek TV interjúra aztán kitalálták maguknak ezeket a sisakokat amikkel hajlandóak azonosulni :]
fan made, félig sem hivatalos sisakokat lehet venni eBayen aranyáron. Biztos vagyok benne hogy a sorozatgyártásba nem egyeznének bele.

Egy ilyen kutya nem rossz a háznál... ;)
.::JunKieEQ::. | 2010.07.08. 15:02:49Tulajdonképpen a vakvezető kutyák is azok, ugye ? Hiába tudnak 2-300 utasítást megkülönböztetni, vagy mondjuk a juhász kutyák is... igaz intuitív módon képesek döntéseket hozni, melyek segítségével egy komplex utasítás sorozatot is végre tudnak hajtani, de asszem inkább neked lehet igazad... Te fácán... :P :DDDDD

Az Anglia - Szlovénia Vb-meccs női szemmel, a kommentátor Karafiáth Orsi. :D
"Frizuraváltást javasolnék az ifjúnak" XD
Hát igen, ez ilyen női sport. Divatfoci.eol | 2010.07.07. 23:38:15Egy focista verselemzését is szívesen megnézném :D Jó ez így, mindenki csinálja csak azt amihez nem ért, hadd nevessünk kicsit.

Még több ilyen
affektáló ratyitszimpatikus arcot a tévékbe... ;)Balintka22 | 2010.07.02. 09:42:01Kristófka örülne ha bekerülne ez a szép helyes "alfanöstény"

Mai izés téma (újra) az időjárás: napok, hetek óta csak arról szólnak a hírek, hogy hol milyen árvíz, jégeső, vihar pusztított.
Szerintetek régen is ilyen változékony volt az időjárás, ennyi vihar, özönvíz, ítéletidő tombolt és csak a média fújja fel ennyire a dolgokat (állítólag 400 évente van ilyen katasztrófa), vagy tényleg megfigyelhető valamiféle klímaváltozás (globális felmelegedés, HAARP, esetleg itt a világvége és vegyen mindenki katasztrófaálló szempillaspirált)? ;)bungle | 2010.10.27. 09:22:54exortus küldte:
URL: http://forio.com/simulation/climate-development/index.htm
Szöveg (először elkezdtem a helyesírási és gépelési hibákat javítani, de feladtam):
CO2 és globális hőmérséklet scenáriókat felázoló program.
A program elég ilyesztő forgatókönyveket tud felvázolni figyelembe éve a fenti képet és az emberiség fogyasztás mániáját.
Mondjuk ellenérvnek felhozom, hogy a (CIA is eltúlozta 58-ban a szovjet rakétaveszéjt források szerzésére )álatlában nem volt még olyan év amikorra annyit emelkedett a hőmérséklet amennyit a fanatikus klímavédők szerint kelett volna(bár ilyen esetben indokolt a legrossabb forgatókönyvet prezentálni).
Másik oldalról viszont olyan pozitív visszatcsatolások is léteznek,amiknek hatása esetén az emberiség akár fél évszázadon belül is kipusztulhatna(sarkvidéki metán felszabadulása,mely rövid időn belül lejátszódása esetén a légkör üvegház effektje többszörösére nőhetne) és amelyek nélkül nem becslhetkük le a jövőbeni veszélyeket.
Likek: fenti kép: http://www.theolivepress.es/wp-content/uploads/2009/03/climate-change-map.jpg
Metánnal kapcsolatban: http://hu.wikipedia.org/wiki/Glob%C3%A1lis_felmeleged%C3%A9s
(a metán és a szibéria jegének oladása részig letekerni)

Ilyen kéne a víziparkokba... ;)
papaluige | 2010.06.21. 20:13:54a zene már jó, de a csúszdán Én még dolgoznék egy kicsit! (ember eltörött a kanyarban!) :)))

Én speciel örülnék, ha létezne ilyen a nagyobb áruházakban.
+ bonus videó (bár múlt héten már beírtam ide): csúszda a mozgólépcső mellett.Purple | 2010.07.05. 11:43:20jajj nénike úgy nézett a csúszdára, mintha valami pornókép lenne :DD

A gépkocsi vezetője elmondása szerint az állatokat találta és azokat éppen le akarta adni. Az utas pedig azt állította, hogy észre sem vette, hogy a gépkocsiban állatok is vannak.
Te mit kamuznál ilyen esetben?.::JunKieEQ::. | 2010.06.17. 18:54:41Ez egy nevetséges elmélet...;)









