
Az öreg belemerült a heavy metálba.
(Edda az heavy metal? Nem is tudtam... :) bungle)blueshark | 2008.12.05. 19:37:06Remélem mindenkinek feltünt hogy ez nem az Edda!!! Egy amatőr csapat akik még imitálni sem tudják a számokat normálisan!! Szégyen ide-szégyen oda én élőben láttam ezt a borzalmat és azóta állandóan fülészetre és lélekbúvárhoz járok!!...:-))
Idei Sziget tánc győztese. ;)
AVIREX | 2008.11.09. 18:00:18Lehet,de nem élek olyan cuccokkal. max. Zöldközi Henger.

Ó Istenem, miért nem most vagyok gimnazista, és hol volt az én időmben ennyire jó fej tanerő? :D
orsyka001 | 2008.11.20. 21:09:03köszxD

A kislány begajdult a metrón... :)
Mr PIMP | 2008.10.27. 21:28:33Hofmann bácsi beadta neki:D

Megtalálták a dinoszauruszok táncparkettjét!
Magyar cikk a Hír Izén.spider86 | 2008.10.23. 21:18:51ez nagyon nagy lol volt :D

Bizarr tánc a parkban - markológéppel lejtett táncot Londonban egy francia művész.
arabicsnusos | 2008.10.24. 10:20:40Mi ez a szar?:O Rohadjon meg, h neki ilyen faszságokra van ideje!

Rúdtáncos cicák ;)
enti | 2008.10.20. 15:04:42a többi videója lényegesen érdekfeszítőbb :P :)

Táncoló robotok
Athos | 2008.10.20. 19:51:58Az orosz Kalinkát vajon ismerik?

Egy kis táncbemutató, avagy hogyan sajátítsunk el új táncmozdulatokat!
RandyMoss | 2008.10.16. 21:31:04ÁÁ hallod, csak azt tudom mondani, mint Cartmen!
Á, bazzeg, a legnagyobb süt!:D:D:D
Félelmetes a hölgyXD

Breaktánc 1940-ből.
cirab | 2008.10.10. 19:58:14A cigós tényleg elég primitív, viszont spiritmong linkje sztem bazi jó. Miket nyomnak az (ma már) öregek...??









