
Akinek nem vált volna be a holokarkötő ("potom" 8000 forintos árával), és nem jött át a tévéenergia sem (330 ft/perc) az biztos örülni fog ha megtudja, vehet nullaponti energetizáló varázspálcát 250 eurónak megfelelő összegért. Hiszen annyival fogod hatásosabbnak érezni, amennyivel többet jelent a nyolcezer a hatvanötezerhez képest! Ízesebbé teszi a második pohár bort, majd még pár pohár borocska után biztos lehetsz abban, hogy van hatása :D
Amatőr tűzszerészeknek pedig ajánlhatom azt a hatástalan bombadetektort, (35.000 USA dollár!) amiből az iraki hadsereg is beszerzett párat. A készlet tartalma: pár papírkártya egy kofferben, egy darab műanyag benne egy pálca.the thing | 2013.06.06. 21:02:53Ebben is csak a hülyék hisznek.
Richard Feynman - A felfedezés öröme - magyar felirattal
A "Felfedezés öröme" 1981-ben látott napvilágot és inspirálni és szórakoztatni fog mindenkit, aki kicsit is szeretne osztozni a tudományos felfedezések örömeiből. Feynman nagyszerű mesélő és történetei - gyermekkoráról, Los Alamosról, a Nobel-díj megnyeréséről - szórakoztató és élénk betekintést engednek egy nagy tudós elméjébe munka és játék közben.norbertvincze | 2014.10.19. 14:40:17http://www.o-ws.hu/cikkek/kaosz/ralph-abraham---kaosz-es-elet.html

Ennek lesz még egy Priusza! :D
Randal Graves | 2013.05.30. 21:20:32a balfasz, legalább nézett volna hátra :D

Pumpcast - spontán karaoke :)
jackherer77 | 2013.05.29. 11:24:52Én ezen elérzékenyültem. :) Boldog emberek!

Enni is lusta. De ha már egyszer felemelte... :)
AVIREX | 2013.05.24. 20:25:11Mivel ez a videó is egy nyugis vasárnap délután készült :D

Choreography by Chris Brown ;)
eospower | 2013.05.29. 20:13:39Az egyik csaj pont alányúlt

„...ha nincs benne, majd lesz benne...”
bungle | 2015.04.15. 13:00:50"Szeretném a villanyórát megállítani..."
www.youtube.com/watch?v=SE4ugjIIwXY

Ingyen energia mindenki számára - A Keshe Alapítvány bemutató videója
bungle | 2015.10.07. 16:16:18"Indiában végre meg merték építeni az ingyen-energiás generátort! - Magyarországon ugyanez elhallgattatva!"
www.vilagbiztonsag.hu/keptar/displayimage.php?album=71&pid=22645
És ezt emberek megosztják a fb-on...

Segítünk! Ne hagyja el gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyaga, üljön át másik motorra. Belügyminisztérium
nearo | 2013.05.19. 11:32:07"Hé te! Láttad már az új motorom?"

Nigériai Megasztár
the thing | 2013.05.17. 03:21:35Gusztustalan majmok!









