
Zseniális találmány, amitől kevesebb lett az eldobált csikk a londoni utcákon
Ilyet itthon is lehetne, mondjuk menekültügyben ;) vagy... írjátok meg, milyen szavazásra buzdítanátok a szemetelőket! :)Lusu | 2015.09.17. 19:32:09Nem értem mit kell szerencsétlenkedni a csikkekkel. A megoldás egyszerűbb sem lehetne. Ha cigit akarsz venni akkor le kell tenned a pultra annyi szál csikket amennyi szál cigit akarsz, nincs apelláta, nincs csikk, nincs szemét.
Szemet gyönyörködtető védelem a magyaroktól
sergi | 2015.09.12. 18:41:10Kell,végre tudni fogom hova rakni a legértékesebb cuccomat, a pornó dvd gyüjteményemet.

Trash will always love you ;)
sapkabarna | 2015.08.04. 09:02:06"Houston, we have a problem."

Hófehérkének nem szimpatikus a kuka ;)
Nusihusi | 2015.07.15. 22:55:34Kupán vágta a kukát:D

A rezsicsökkentés működik! Mindössze 610 millióval kell kipótolni, de működik...
bungle | 2015.08.23. 10:54:57http://vs.hu/gazdasag/osszes/tizmilliardos-allami-vesztesegeket-hozhat-az-elbukott-rezsiharc-0819

A szemét újrahasznosításából akár meg is lehet gazdagodni
Egyetlen nadrágja van a milliomos magyar srácnak
A fogyasztás olyan mint a kábitószer
Magyar hippi alakítja a globális szemétpiacot
A szemét nem egy probléma, a szemét szexi!
Nektek mit üzentek a fenti cikkek, videók?komcsi | 2015.06.04. 11:01:31"Kender termesztéssel kezdte? Ez egy rohadt drogos!" (hawkeye)

Ezek a trehány emberek... ki kellene őket tiltani a természetből!
.::JunKieEQ::. | 2015.05.12. 09:56:26Lehetne a WWF új arca...

Nem minden szemét, ami az utcán hever
Ptolemy Elrington környezetvédő lelkesen gyűjtögeti az utcán szétszórt hulladékokat, amelyeket később felhasznál szobrai készítésekor. Egy egész állatos kollekciót hozott létre útmentén talált dísztárcsákból.
Korábbi post
Azért vannak szép helyek is Amerikában... ;)

Occulus - egy igazi szemétparaszt játék! :D
Szancso | 2014.11.14. 20:11:54Anyád!









