
Népi módszer :D
Demente | 2019.01.19. 20:24:42Nincs régi vicc, csak régi közönség!
Igazi csapatmunka

Az emberiség számára igazán kulcsfontosságú kutatási tevékenység
velo | 2018.11.26. 11:25:21mondjuk ezért a posztért kár volt...

Ebbe valóban beleélheted magad

Identitászavar
Na ilyet se láttam még :)
Kicsivel több odafigyeléssel csökkenthető a balesetek száma
hawkeye | 2018.08.22. 08:17:46Jól látod.
Sajnos....

Ha rajongsz a retróért, örömhír lehet neked, hogy visszatér gyerekkorunk kedvenc gépe, a Commodore 64
Itt egy teljes lista, hogy milyen játékokat adnak ki rá.hawkeye | 2018.07.27. 14:52:03Nem leszólni akarta a PC-k világát.
Valójában idéztem pár guru véleményét, ezek szerint valaki téved...

Fél perc alatt 7,5 millió forint elég jó szajrénak számít
Ehhez persze az is kellett, hogy az Apple-nek pocsék legyen a biztonsági rendszere és a dolgozókat és vásárlókat se érdekelje, hogy mit lopnak el.Csádi | 2018.07.17. 19:58:39Lopták volna el inkább az asztalt. Abból legalább lehetne pénzt csinálni.

Fehéroroszországban is úgy kell közlekedni, hogy a legváratlanabb eseményekre is komolyan számítani kell

Ha nehezen szoktál reggel felkelni, ez az ébresztóra megváltás lehet a számodra
MDylan | 2018.06.12. 13:20:35A siketek ébresztőórája fényjelzéssel ébreszt, szóval fel lehet kelni arra is, hogy csak villog valami melletted. Persze megszokás kérdése is lehet.
Amúgy ez az ébresztőóra óriási lehúzás szerintem, de ügyes marketing fogás. Utána még ebbe is veheted a különböző illatosítókat, így továbbra is megvan a bevétele a cégnek. Ügyes. Pedig mi a megoldás? Le kell feküdni időben! Így eleget alszol és kipihenten kelsz.









