
Bukfenc nyuszi! :)
bungle | 2013.07.08. 13:12:39Parkour nyuszi: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44367_
Ha már szóba kerültek a nyulak: Felelős állattartás rovatunkban ma egy humortól sem mentes kezdeményezés a témában. (Ugye gyerekjátéknak már senki sem vesz állatot...?)
Saját megjegyzés mindazoknak, akik nyúltartásra adnák a fejüket: Az egyik legnagyobb nyulas fórumon külön topic viseli ezt a címet: "Ma mit rosszalkodott a nyuszi?" - Elgondolkodtató... :)Nas | 2013.08.08. 14:11:13Ne!
(Amúgy jópofa ez a nyusszancs is, bár nekem a lógó fülűek nem jönnek be annyira.)

Ezeknek a nyusziknak a többségétől még felnőttként is lehet sírva fakadnék... o.O
Porcelanbaba | 2013.04.03. 19:43:56O.O

ALIEN: The Easter Edition

Húsvéti nyulak felkészülnek a hó alól történő kijutásra ;)
Ravennë | 2013.04.01. 18:04:36" Ellenben családom fantasztikus észjárását mi sem igazolja jobban mint, hogy élő kacsát persze kaptam." ehheh :D
Nekem gyerekkoromban volt nyuszim... szivárványos cukormázban játszadoztunk, vidám dalocskákat énekelgettünk, ugrabugráltunk a puha zöld pázsiton... mindaddig míg egy hűvös, borongós napon a tepsiben nem láttam őt viszont. Azóta ölök embert.

Nyuszipárna :)
Nusihusi | 2013.03.07. 23:18:31Nagyon helyesek:)

A kis VUKing telefonyúlvizsgája
sztewe | 2012.12.07. 21:39:30Róka lopta teló :D
Na azt a készüléket se látja egyhamar viszont XD

Elöl fut a nyúl, mögötte egy kutya, a kutya után egy ember; és az ember kiabál, mert előzni akar! :-o
thisisreal | 2012.11.14. 22:45:51"A gazdám már megint nem szedi a Prostamol Unot. Na rohanjunk!"
Megdöbbentő hír rázta meg nemrég a popipart: Lady Gaga ellopta Kozsó egyik dalát. Kocsor Zsoltika szerint Lady Gaga szerzői az interneten kutatva hallhatták az ő dalát. Az interjúból kiderül (?), miért is nem mutatja meg a sajtónak, melyik - lemezre soha fel nem került - felvételét nyúlták le. Az énekes menedzsmentje dollármilliókra perelné a világsztárt, de Kozsó beérné egy duettel.vadonka | 2012.10.30. 10:49:01Nálunk nincs egy normális zeneszerző sem (legalábbis a pop szakmában), dalszöveg író azért akad.
Gesztiék sohasem titkolták, hogy a Magyarország zenéje az a Cirque Du Suleil Allegria c. száma egy az egybe.
Amúgy én rühellem a cirkuszt már egész pici korom óta, erővel se lehetne elrángatni de ha egyszer eljönne hazánkba a Cirque Du Suleil arra elmennék. Valami frenetikus amit csinálnak.

Kiváncsi lennék, hogy most akkor a nyúl van a csörgőkígyóba töltve, vagy fordítva... ;)
.::JunKieEQ::. | 2012.10.13. 21:53:18Én kannibál vagyok... simán tolnék belőle egy hotdog-ot... nyami... :)









