
Mr. Murabayashi háziállata
bandee1219 | 2008.01.24. 07:31:48Pont azért kínzás, mert ez nem kutya/macska, hogy szaladgáljanak vele. Halat sem sokan sétáltatnak az utcán, de arról valahogy tudják, hogy az nem jó neki.
Hát igen, ekkora csukát már csak csukával lehet fogni. :O
Philadelphia | 2008.02.01. 01:56:07Azannyát ezzel szép lehetett kűzdeni...

Cuki kis mese!
dilidoki12 | 2007.11.03. 14:20:25HÁÁÁHÁÁÁÁ ez geci kemény!

Barátkozás a krokodilokkal :)
bungle | 2009.10.15. 00:00:49cancer1 küldte:
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/10/crocodile-cage-of-death.html

Nagggyon súlyos amatőr videó egy afrikai szafariról, érdemes végignézni!
Optimus Prime | 2007.07.14. 10:06:24Megmenekült, egy csoda volt :)









