
Lego gitár
Nusihusi | 2015.10.02. 01:34:01Elsőre léggitárt olvastam:)
Nem Sinead O' Connor, már a hajából ítélve ;)
Tomi Demo | 2015.09.26. 15:12:46Szerintem meg Mickey Rourke :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/69/d1/75/69d175aea9a9267344b672c3302e070d.jpg

Lazuljunk! :)

Minden a hang-szeren múlik... ;)
alfred | 2015.09.09. 11:49:59Azért vannak igazán muzikális anyagok, amiknél akkor is szól a gitár, ha nem pengetik :D

Beat It
Szancso | 2015.06.25. 20:31:37Összehozhatnának Guitar Hero dzsemborit!

Wireles(s) Paul ;)
Csádi | 2015.06.17. 14:35:52Jogos. :D

Te csak csápoljá, maj én nyomom a denszet! :D
hawkeye | 2015.05.02. 16:25:15
A kisebbik milyen távolságtartó. Ő bizonyára Kasza Tibit szereti, azért is állt meg a növésben.... :)

Korg Miku - japán gitáreffekt-pedál :D
Tooni | 2015.03.23. 16:33:429:00-tól a Stairway to heaven XD

„Macskarma” :)
Nusihusi | 2015.03.18. 01:40:14Ezt hívják pechnek:D

Ütős kis nóta, lendületes A durr ;)
lilaflexninja | 2015.02.19. 13:53:41Döm dödőm dödőm dödüüüm odajött az asszoooony
Döm dödőm dödőm dödüüüm mondtam neki menj eel
Döm dödőm dödőm dödüüüm csak ugatott továáább
Döm dödőm dödőm dödüüüm hát egy nyaklevesseel
Döm dödőm dödőm dödüüüm válaszoltam neki
Döm dödőm dödőm dödüüüm asszony menjél haza
Döm dödőm dödőm dödüüüm már anyám is tudta
Döm dödőm dödőm dödüüüm afroman a lazaa









