
Itt a múlt heti Darwin-díj nyertese... ahogy fejvesztve pakol a kajaliftből. ;)
izé012 | 2014.11.13. 18:37:51Mi lehetett még abban a liftben h fontosabb volt azt tartani mint a csajnak segíteni? Beleesett a gyémánt nyaklánca vagy mi?
Itt vannak az év legjobb természetfotói
Megérkeztek a világ egyik legrangosabb természetfotós díjának idei győztesei. Az angol Természettudományi Múzeum ötvenedik alkalommal meghirdetett nemzetközi pályázatára idén 42 ezer fotót küldtek be, egy kategóriában pedig magyar győztest hirdetett a zsűri.
Magyar fotós a világ legjobbjai között
Íme a 2014-es CBRE - „Az év városi fotósa díj” legjobb képei
A szárnyatlan varjú repülése... azaz hogyan legyél majdnem Darwin-díjas!
Szancso | 2014.09.05. 17:59:17Ki kopog?
Mi kopog?
Egy fekete holló!
Protézis esélyes,
Vagy ahhoz hasonló! ;)

A japán Lázár János Oscar-díjas alakítása
a janek | 2014.07.03. 16:16:29héjjj ott a válaszom :D O.O

Mobilparkoló cégek számháborúja
A régi szerint ma, kedden is lehet a régi 810-es hívószámmal parkolni. Az új, Nemzeti Mobilfizetési társaság vezetője szerint ez hazugság.
Einstand: Júliustól az állam nyeli le a mobilos parkolási díjak negyedét
Az előzőt nehéz űberelni, de talán ez a felvétel is versenyben van az év videóklipje díjért! ;)
mynameis0111 | 2014.06.23. 16:12:56Nekem a zene is bejövős....a klipről nem is beszélve! (=
Egyébként minden videoklip vizuális.:DD Én hasonlót még nem láttam, de szívesen néznék még párat. (=
Büszkék lehetünk a magyar focistáinkra, Oscar díj járna ezért az alakításért. A bunkó gyökeret nagyon jól hozzák. Nem hiába, egy életen át gyakoroltak erre.lilaflexninja | 2014.06.02. 13:51:54Percenként pörgettem a videót és a szőke csöcsi a végére se vetkőzött le. Mi volt itt a lényeg? hogy meg tudott kenni májkrémmel egy tucat kenyeret? és csak májkrémre telik?
Szinte minden környezetvédelmi ötletnek járó díjat megnyert már a Solar Roadways projekt.
Egy idahói házaspár kezdett kísérletezni 2009-ben olyan napelemekkel, amik nagyon ellenállóak, és elbírják a legnehezebb autókat is.
Az ötlet viszonylag egyszerű: ilyen strapabíró napelemekre kellene lecserélni az aszfaltot az utakon - a legnehezebb kamionok is közlekedhetnek rajtuk, 113 tonnát bírnak el - így azok szinte folyton áramot termelhetnének. A napelemekben apró kis lámpákat, ledeket is elhelyeztek és mindegyikben van egy processzor is. Így az utak “felfestései” a zebrák, sávok bármikor gombnyomásra megváltoztathatóak.Tooni | 2014.06.19. 16:35:38Kedvenc bőbeszédű ausztrálom megdumálja magában miért bullshit a napelemes útburkolat.
https://www.youtube.com/watch?v=tJmnAWCasi4

Dráma, vér és katasztrófa, idén is ezekkel lehetett díjat nyerni a World Press Photo pályázatán.









