
Life is beautiful!
eMTé | 2012.02.16. 17:19:26Egyetértek az extrém sportokkal kapcsolatosakkal. Viszont az, hogy vannak mégpedig nagyon sokan, akik soha nem fizettek semmiféle hozzájárulást az sajnos nem kamu és nincsenek is kevesen. Sőt, nagyon sokan vannak. Sok százezren. Régebben évekig laktam egy kis faluban. Vagy 1000 lakosa volt, ebből volt kb 50 ember aki alkalmazásban állt, ezek fizették. Vagy 100 őstermelő, akiknek a bevallott jövedelme 3000 Ft volt, és valami minimál járulékot fizettek, amiből még meleg vízre sem futná, nemhogy egy műtétre. Vicces volt az iskolában járt nekik az ingyen étkezés, amit ki is használtak, azután egy betakarítási szezonban vettek a kapott pénzből 6 millás kocsikat. De ők még legalább fizettek valamennyit. De a többinek nem volt munkája, napszámban dolgoztak feketén, és nem elég hogy nem fizettek semmilyen járulékot, hanem a mi befizetett adónkból és járulékunkból kapták a szociális ellátást. A fekete napszámmal együtt többszöröse volt a pénzük, mint annak aki alkalmazásban állt, mégsem fizettek a közösbe semmit. De ha megbetegedett, rögtön tudta , mi jár neki. Hát erre gondoltam.
"I think this is the beginning of a beautiful friendship." ;)
Porcelanbaba | 2011.10.21. 19:43:25Én igen *.*

Marble Cathedral, Chile
Szobabicikli | 2011.08.12. 10:11:30Ha egyszer Batman leszek,itt lesz a Batcave-em ;)

"I think this is the beginning of a beautiful friendship." ;)
Ha esetleg ezt kihagytátok pár éve, pótoljátok be! :DNas | 2011.01.28. 23:09:17És melyik része tetszik KEVÉSBÉ? :D Gyk erről szól az egész videó...
Egy múltkori, különleges társkereső oldalakat felsorakoztató postban szerepelt már olyan oldal (beautifulpeople.com), ahová csak "szép emberek" regisztrálhatnak. Az angolok olyan rondák, hogy nem engedik fel őket erre a társkeresőre, így kézenfekvő, hogy az Egyesült Királyságban alapították meg a finoman fogalmazva "esztétikailag kihívásokkal küszködő", vagyis ronda emberek társkeresőjét, a The Ugly Bug Ball nevű oldalt. 5 pontba szedve még az okokat is felsorolják, hogy miért jobb rondákkal randizni, ezt magyarul itt olvashatjátok. Most ünneplik első sikerüket: a napokban jegyezte el egymást az első, az oldalon megismerkedett pár!CRaPtRaSH | 2010.11.01. 10:07:06egy jó haj,egy smink, egy fürdés és némi pozitív felfogás néha csodákra képes :D

"Hey Guys!" :D
(majdnem a bébz kategóriába ment, de van 1-2 "kakukktojás" :))Csabusa | 2010.04.28. 22:32:41nem igaz, másodszorra csak 20 mp-ig bírtam :P

"I'm beautiful no matter what they say!" :D
skareb | 2009.12.01. 02:28:44köszi bungle :) remélem nézitek :D

A múltkori Beauty Smile Trainer után végre a férfiaknak is itt a segítség... :D
ismeretlen | 2008.11.17. 14:40:19de azt eddig nem tudtam, hogy a japcsik direkt elállóvá akarják tenni a fülüket, ez náluk szép úgy látszik. Pedig sok hülyeségüket ismerem, de ez eddig új volt. Mondjuk sok a kancsal meg az elálló fülő japcsibébz az biztos, de azt hittem így születtek

Tudom már miért mosolyognak állandóan a japánok... így könnyű! ;)
Laci | 2008.11.07. 21:11:50Victor Hugo "A nevető ember"-ben sebészeti megoldást emlit (élet végéig tartós mosoly!)
p.s. Nem értek japánul. Vajon azt irja, hogy ha az alsó ajkunk és az alsó fogsorunk közá tesszük, mosolyogni fogunk, ha pedig föltoljuk egy emelettel, sajnálkozni fognak rajtunk?

The Beauty of Life
Érdekes és éredemes figyelni, hogyan fejlődik a korral a ceruzafogás, stílus...the girl of happiness | 2008.10.31. 13:17:55te nem látod??????hö...annyira szép...a rajzolás fejlődésével párhuzamban bemutatja egy család,majd egy pár életét:)Attól kezdve h gyerekek voltak,majd járni kezdtek egymással,majd felnőttek és összeházasodtak,gyerekeik születtek,megörgedtek,majd az asszony kikerül a képből..sőt a gyerkőcök is és az öregúr egyedül marad...és ezzel párhuzamban lévő stílusváltozást is megfigyelhetjük...egészen a gyermekkortól az öreg korig...én vhogy ezt vettem ki belőle,javítsatok ki ha nem így van:):Dna Kampec mit szólsz?:Phehe:D
Egyszal szép kis történet::)









