
Elment az öszöd
Május 2-től a mozikban. A filmet a Nemzeti Kulturális Alap 5 millió forinttal támogatta. Gyurcsány perel a börtönjelenet miatt. A 4D-s verzióban röpködnek majd a gumilövedékek! ;)fatproduction | 2013.05.01. 23:16:44Mit lehet várni egy öszödi beszéd után? Mondjuk azt, hogy a Gyurcsány soha az életben ne kerüljön az emberek szeme elé. Lehet blogozni, cikkezni, kis költségvetésű filmeket csinálni... Hallgassátok meg az öszödi felvételt! Érthetetlen, hogy akadnak emberek akik védik a halálukig. Hozzatok egy új vezetőt és győzzetek meg érveitekkel! De ezt a figurát ejtsétek már ki.
Egy-két-áll-négy.. :-)
cila | 2013.05.02. 15:01:50Ez, igazán nagy élmény volt. Kösz. Fizikai lehetetlenség, ugyan, de hiszünk (akarunk is hinni) a kamerának.
Lesz olimpiai sportág belőle. Mibe fogadjunk?

Az ásítás ragályos :)
Kis tudományos háttér: wiki cikk, Az ásítás még a kutyákra is átragad
Hányadik napon teremtette Isten a dinoszauruszokat?
Egy dél-karolinai katolikus magániskola negyedik évfolyamának tudományórai tesztjében a kreacionista elmélet alapvetéseire kérdeznek rá - nincs evolúció, a Föld nem több milliárd, hanem csak párezer éves, stb. -, és az azokra rendre a tudományos tényekkel ellentétes válaszokat adó kisdiák meg is kapja a maga csillagos ötösét és száz százalékos értékelését.cila | 2013.05.02. 16:55:19Tesztek... Mik is a tesztek
Olvastam valahol, hogy valaki, csak azért nem lehetett űrhajós (!), mert arra a kérdésre, hogy "Mi a hasonlóság az etil-alkohol és a fa között?" azt válaszolta: "Oxigén jelenlétében mindkettő ég."
A teszt készítője, sajnos, nem sajnos, azt írta: "Semmi".

Francia itallopó szerkezet
palinkaman | 2013.04.29. 09:06:40Majdnem annyira, mint a német. :D

Batman csajozik
„You're making my Dark Knight rise” :)
Kommentekbe jöhetnek a csajozós dumák! :)Nas | 2013.05.12. 23:18:05Nem lehet elég korán kezdeni. xD
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSttz5bonfjqusCYOYXqPiJ10XYqH-qkDfDo-_XboutKC6HCUrA8g

Hajdú kontra Puzsér
"Engem egyáltalán nem érdekel, mint mond, mit csinál Puzsér"
"Pénteken reggel a Facebookján közölte Hajdú Péter műsorvezető-producer, hogy több polgári és büntetőpert indít a legutóbbi Csillag születik zsűritagja, Puzsér Róbert ellen, mivel az újságíró-kritikus megállás nélkül gyalázza"
"Másfél órája őrjöngve hívott fel az emberi mivoltából teljesen kivetkőzött Hajdú Péter. Súlyosan megfenyegetett. Ügyvédem tanácsára büntetőfeljelentést teszek."
Kinek drukkolsz? :DTooni | 2013.07.15. 12:03:27Hajdú Péter titkos naplója
http://atlatszo.blog.hu/2013/07/13/puzser_robert_hajdu_peter_titkos_naploja

Bemutatták a 2014-ben megrendezendő labdarúgó világbajnokság VB “hivatalos” hangszerét , a caxiki-t (oktató videó a használatáról itt).
Nem tudom ti mennyire utáltátok, nekem az egész Dél-afrikai VB alaphangulatát elcseszte a vuvuzela. :(ismeretlen | 2013.04.29. 07:24:12Én a cimbalomra, vagy a tekerőlantra szavaznék. Elképzelem, ahogy a jövőbeli Orbán Stadiont megtölti 100 ezer lelkes szurkoló, mindegyik ölében egy tekerőlant, és egyszerre szól a nyenyerererere, de szép kép.

Coca-Kolja ;-)
cila | 2013.04.26. 19:52:2040 mp-nél, a távolban, az a Lomonoszov egyetem?

Az ember, aki beintett a parkolótársaságoknak
Gergely István évek óta nem hajlandó fizetni a parkolásért, mert szerinte a rendszer törvényellenesen működik, és kizárólag a pénzbehajtásról szól. Parkolótársaságok és önkormányzatok perlik folyamatosan - ő pedig nyer, folyamatosan. Itt a nemfizetés receptje.zed911 | 2013.04.26. 09:49:27Azért mondjuk megnézném ha elkezdenénk perelgetni a sok kátyú miatt mi sülne ki belőle...
Kicsit mesének tűnik ez a story nekem...









