
Nick Heidfeld elnézte egy kicsit a falat az új BMW Sauber bemutatóján...
SSly | 2008.05.11. 22:42:42el lehet neki nézni, sumiról is van az a video amikor elüti a szerelőt, bár az már komoly mert ugye versenypályán van és eccerűen megállni nemtud
Egy kislány a zongoránál: Emily Bear.
NuttySomeone | 2008.05.09. 17:18:25waaaa ez kvara faszas..de tehetseges a lejanyzo..eleg hamar kezdhette ez sep:)

Na próbáljatok csak meg beleugrani a saját gatyátokba! Ugye nem is olyan egyszerű! :P
Wenya | 2008.05.10. 07:20:53ezek állatok :D:D

Csak egy példa arra, hogy miért ne tegyetek fel száguldozós videót a netre.
Lui-G | 2008.05.09. 17:17:45Milyen álszentek vagytok, úristen!!!
Rengeteg a baleset és rengeteg a motoros/autós videó is. Egy véletlenül nyilvánosságra került és jóól felfújták. Ne általánosítsatok, hogy minden motoros hülye felelőtlen száguldozó ámokfutó!
Nemrég volt a SlágerRádió által szervezett KRESZ-hét. Totális csőd, ha minden szabályt betartasz.
Én vezetésből élek és motorozom is Magyarország második legnagyobb városában. Pesten sem vagyok elveszet ember és ahol lehet néha száguldozom is. Senki sem akar meghalni és főleg nem akar ártatlanokat bajba sodorni, de sajnos néha ezt dobja a gép, ami sajnálatos tragédia.
Magyarországon nincs közlekedési morál??? Ti is magyarok vagytok és ha nem ilyen csökött lenne a felfogásotok talán változtathatnátok rajta, nem csak fikáznátok minden kisvárosi szerencsétlent, aki talán először és utoljára megtapasztalhatja, milyen is egy jó autó. Alattam is volt 5000ccm-es autó és igenis kipróbáltam, mondjuk a várost ellkerülő "autópályán".
Tény, hogy van néhány alkalmatlan sofőr, de én rengeteget udvariaskodom az utakon. Akit magam elé engedek, megköszöni és remélem ő is követi a példámat. Tegyetek ti is így és egyre többen teszik majd. Ne hagyjátok magatokat felidegesíteni, ha "pofátlannal" találkoztok, mert azért kell egy kismértékű agresszivitás is ha haladnod kell. Egy mosoly, intés és már senki sem haragszik.
Szerintem igenis elég volt a május 1. előtti büntetési tétel. A mostani csak arra jó, hogy még több pénz follyon be az önkormányzatoknak, és a kisemberrek tönkremenjenek a bírságba.. 20-30ezer forint igenis elégséges büntetés a havi fizetésből élőknek. 300ezret ki sem tudnék fizetni, de ha nem is megyek 300zal csak felét kapjam a bírságban, jussak csődbe? A gazdag apuci gyermekei meg leszarnak 300ezres büntit is...Elég 50-nel elütni valakit, hogy komoly baja legyen és akkor még be is tartottam a korlátozást. Kicsit sietek, megyek 60-nal és 20ezer. Hasonlítsátok össze a büntetések mértékét bármelyik külföldi országéval. USA pl. kapsz egy $100 os büntetést, az már nem gyenge, de EGYNAPI kereseted (ha szarul keresel). Vagy Németország: 200 euro. Nem kevés, de nem halnak bele az összegbe.
Büntetés kell, nem kivégzés. Amikor gyerekkoromban rosszalkodtam, sarokba állítottak, nempedig levágták a jobb lábamat. Abból is tanultam, higyjétek el.

Tegnap a snooker világbajnokság döntő egyik szünetében berohant egy fickó ruha nénkül. Tiszta focimeccs. :)
bikarbona | 2008.05.09. 22:05:52ezt pont láttam élőbe :D kérdezte is a szpíker hogy a jimmy jump volt-e

Megszületett egy újabb téli sport.
Katcz | 2008.05.07. 21:19:52Én vennék is, egy csomó olyan sportot űzök, amihez használható volna... bár, ha snowboard, akkor ugyis hegyre megyek, jégkorizni tudok enélkül is... inkább egy paplanernyő vagy egy sárkányrepülő...

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a lótücsök (vagy lótetű, Gryllotalpa gryllotalpa).
Sokan keresik, de nem barátkozás céljából. Pedig horgászni jól tud. Meg muzsikálni is.
Aki pedig barátkozás céljából keresi, az is könnyen pórul járhat, ha nem értik meg egymást zeneileg. "..különben megismerkedhettek éles ásóimmal!..."
(Purple-nek, kézcsókkal)
olcsibacsi | 2008.06.08. 18:49:31Maccoyi javaslatára, íme amit én fotóztam egyébként szerintem kb 6-7 centi lehetett :)
web.t-online.hu/abran/lotucsok.jpg

Egy érdekes, robotfejre emlékeztető ház - Pierre Hebbelinck projectje.
Mongoose24 | 2008.05.07. 09:14:07Legalább nézne kedvesen, vagy valami:-)

Aki lusta köveket keresni, de olyan türelemjátékot akar játszani, mint ami ma volt itt, az próbálkozhat a fából készült "kövekkel". ;)
Grabber | 2008.05.13. 14:00:32mekkora állat :d

"Szóljon Uri Geller hangján a mobilod!" :DDDD
"Egy, kettő, háhhrom, működj!" LOL!Schabee | 2008.05.10. 15:09:57jahj ezt a szánalmat, de a fickó akkor is jól csinálja a semmiből jól él









