
Csak lazán! :)

Már csak a belsejét kellene így megcsinálni... :)
28 millió forintos palackozott víz - a víz sommelier (!!!) ajánlásával, aki olyan kedves, hogy bárhova elrepül a világon, hogy megkóstolhasd...Botos Vendel | 2015.04.14. 21:58:37há persze!!!4444 különben jol ekésziteték vona ha hagyák!!!!444

Fura egy kezelés: pixelesre rúgta a beteghordó a beteg fejét
drgore | 2015.04.10. 15:15:27Egy betegápoló egyszerűen nem tehet ilyet .Fogalmam sincsen mért rúgta fejbe, és mit hallgatott el a média. A hordágyon fekvő embert rá bízták és ő felel érte. Ezzel nem csak a betegápolókat hanem az egészség ügyet égeti le.

Ázsiai „csajsziknak” leszállt a mandulájuk ;)
lilaflexninja | 2015.04.10. 11:14:01Akkor véletlenül se keress rá a shemale vagy ladyboy szóra :)

Brain Builder - egy kis agytorna
bungle | 2015.04.09. 16:07:09Írtam is: 42.
Ezt az NBSZ is visszaigazolta! ;)

Amikor a kutya sétáltatja a gyereket...
dettybee | 2015.04.10. 10:33:31valami gördeszka van alatta :)

Ai Pioppi - emberi erővel működő „vidámpark” Velencétől 60 km-re
lilaflexninja | 2015.04.09. 07:27:52Ezzel a videóval azért kerekebb és szebb a sztori. Tetszett, hogy nem kesereg azon, mi lesz, ha majd nem ő vezeti a bótot, hogy más máshogy gondolkodhat. Bár persze hülyeség lenne bezárni egy ilyet, de közben meg változnak a trendek, ki tudja 10 év múlva érdekli-e az embereket. Valahogy az egészben benne van ez az előre vetített szomorúság, látom magam előtt elhagyatva az egészet.
Hát le a kalappal az öreg előtt, azért ezeket megépíteni, úgy hogy működjenek is, meg ne legyen veszélyes. Nem semmi. Bár gondolom nem annyira eu kompatibilis, van ahol már biztos bezárták volna, ha másért nem, hát azért, mert nem valami vízfejű biznisze.
Ha erre járnék, tuti elmennék ide. De sajna nincs tervben egy olasz út.

Egy multimilliomos vallomása: a pénz nem boldogít?
Ti mit gondoltok minderről?Szobabicikli | 2015.04.09. 14:51:45Óóóó azt a boldogságos mindenit. Boldogság....mindenkinek mást jelent, pont. Mindenki más életpályát fut be. Közel sem vagyok gazdag, nem tudok pl. még saját házat venni, van egy kis félre tett pénzem, ennyi. Ha az ölembe hullana 100 millió boldogabb lennék, ha önerőből szerezném, akkor még boldogabb, nyilván az ebből fakadó módosulások az életemben, számomra megjósolhatatlanok, mivel még nem volta annyim. Így csak valószínűsítem, hogy igen, b*ssza meg boldogabb lennék.
De, hogy határozottan kijelentsem, hogy most boldog vagyok, nem hiszem. Jelenleg nem vagyok az, és az ok, nem is a pénz, ahogy a legtöbb ember életében sem, csak arra olyan egyszerű fogni.

Tavaszi Rajzás 2015.04.11. (szombat) - a Magyarországi Bogarasok Klubja évadnyitó VW Találkozója a Premier Outletben (Biatorbágy, Budaörsi út 4.)
Addig is itt van pár „bogaras kép”. :)










A natgeo újságban is volt szó erről, ott azt írták, hogy egy évben annyi joghurtot dobnak így ki a tetőhöz tapadva, amennyit az Usa (asszem) fogyaszt egy évben. És azért így elgondolkodtató, hogy rossz ötlet-e vagy sem.