
Ó, Trombitás Lady... ;)
jackherer77 | 2013.05.04. 21:10:27Képzelem mikor otthon mosogat, vagy zuhanyzik. :)
Mellbimbónak hívnak tizenhat embert Romániában. Stoplámpa, Miniszter, Szemét: ilyen és ehhez hasonló furcsa utónevet visel több száz ember.
Hát... egyszer a Mária is volt újonnan használt név.
Neked melyik a kedvenced? Esetleg tudsz jobbat? ;)
Korábbi hasonló postok (magyar nevekkel) itt, itt és itt.bungle | 2013.06.27. 20:32:10Összehoznám a lószívű kislányokat Bangó Süsüvel! :D

Omlett
Nas | 2013.05.13. 12:43:32http://www.youtube.com/watch?v=GbycvPwr1Wg
http://www.youtube.com/watch?v=4fsSAPyHxJI

Hadd mutassam be a barátnőmet, Manuelát! ;)
Ezt a csajt is kihúzhatja a „bakancslistáról”... :Dadam10603 | 2013.05.11. 00:33:20ismerjük 1000 éve, az egész neten ez megy már egy jó ideje

Magneto földre tette a vasmadarat
Garou | 2013.05.03. 19:08:20Részletes elemzés:
http://arepules.blogspot.de/2013/05/egy-jumbo-katasztofa-anatomiaja.html

Ne zavarj, épp lopok!
A törvényjavaslat értelmében nem lesznek megismerhetők azok a szerződések, döntést megalapozó dokumentumok, amelyeknek kiadása túl sok munkával járna az adatkezelő szerv számára. A törvény nem pontosítja, hogy „a túl sok munka” mit jelent, így a gyakorlatban a hivatalok dönthetnék el, hogy kiadják-e a kért adatokat vagy sem. Ez tökéletesen szembemegy a közpénzek költésének ellenőrzésével.Samu. | 2013.05.01. 23:31:58noo problem, a magyar szereti ha seggbekúrják

Shift It - a hónap (meg eddig az év) reklámja! :D
Mucki | 2013.05.04. 14:14:29Rhett&Link, Local Commercials. Mindegyik megéri a magáét :)

Akatu Fake Shower - álcázd kamuzuhany alkalmazással a bélmozgásból eredő hangokat! :D
A kitartó használatért a program kitüntetésekkel jutalmaz, amiket aztán nagy büszkén megoszthatunk a Facebookon ismerőseinkkel! Tehát nem mersz fingani a családtag előtt, de Facebookon megoszthatod, milyen ügyes voltál az alkalmazással! :)
Persze remekül szolgál ez a kis app a zuhanyzás imitálására is a családtagok előtt! ;)DemJan | 2013.05.01. 11:40:02Melóhelyen wc-fülkében bekapcsolnám. :D

9 éves kissrác a Ferrari F430 volánja mögött, mellette 7 éves öccse
A rendőrség rátalált a családra, az indiai milliomos apukának bíróság előtt kell felelnie felelőtlenségéért. „Büszke vagyok a fiamra. Ötéves kora óta vezet. Óvatos és megbízható” - mondta az anya, hozzátéve, hogy a gyerek a Ferrarin kívül vezette már a család Lamborghinijét és Bentley-jét is. Ha a fiú netán összetöri mind a hármat, még akkor is lenne mibe átülnie, mivel apjának 18 kocsija van, összértékük 900 millió forintra tehető.rivaul | 2013.05.01. 16:56:21Biztos annak az anyának is lesz másik gyereke akibe ez a kis gyökér belemegy...

Ízeltlábúak vízhűtéses sapekban ;)
Dimitriy Reinshtein fotói









