
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!

Az egy dolog, hogy csinál ilyet a csaj, na de hogy van akinek kell is, az már nekem sok!
r3clbull | 2008.05.14. 11:52:58hát ez utálatos baszki...a hideg ráz
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.csicsilla | 2008.06.27. 11:57:39ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozzà so reményt, de nagyon nagyon tetszett!nem is a sztori annyira (azért nem volt borzaszto) inkàbb a panda karaktere,vannak benne jo poénok... egész jo màr rég nevettem ennyit ilyen tipusu mesén...

SOHA ne ijessz meg egy feketét!
Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)Laci | 2008.05.15. 10:11:07Nyugodj békében

Fejcsóva? ;)
Az egyik válasz is nagyon jó. :)papaluige | 2008.05.11. 22:15:12Mi neeeeeeemmmm! :D

Big Mac egy harapásra :O
Árnyangyal | 2008.05.14. 09:53:14Nnnna! Ez már majdnem elfogadható méretű:
http://www.phun.org/newspics/funny_friday/2774.jpg
XD

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a kanadai lúd, amely a lúdalakúak rendjébe, ezen belül is a récefélék családjába tartozik. Testhossza 90-100 centiméter hosszú, szárnyfesztávolsága 160-175 centiméter. A párok életük végéig együttmaradnak (körülbelül 20 év).
Nagyon agresszív tud lenni, ha a területe megvédéséről van szó, egy embert és egy kutyát is le tud győzni egymaga, amit ez a videó is bizonyít. ;)
zuza | 2008.05.10. 23:12:55jah tegyük hozzá hogy a fickó nem akarta kicsinálni a libát , mert megtehette vón gond nélkül...

Új izé a láthatáron: zene izé
Purple kedves volt olyan drága és elvállalta az oldal szerkesztését, de természetesen várjuk a segítséget tőletek is, küldjetek be mindenféle jó kis zenéket! :)
Meg ötleteket is várunk, mit szeretnétek még az új oldalra, milyen stílusokat hiányoltok, stb. Rádió pl. lesz, meg pár tervünk még van a mi tarsolyunkban is...Purple | 2008.05.19. 16:56:58múkodik :D gyertek muzsikálni!

Kínai csirkeüzem - kicit mászkép mint nálátok Európábán van.
Egy darabig nem esztek csirkét, szóval csak óvatosan...Purple | 2008.05.18. 15:26:11ennyi :) (amúgy utálom...)

Kalandra fel! ;)
Ez kérem szépen egy KUKÁSAUTÓ szimulátor!!!JeLo | 2008.07.17. 22:35:47Ennek toltam a demóját és egy nagy határ kukatartalom :) Nem lehet irányítani, tényleg kezelhetetlen, a kamera nem követi az eseményeket automatikusan... ayrém, borzalom.










www.hirado.hu/Hirek/2011/01/24/07/Ket_alfajbol_alakult_ki_a_kodfoltos_parduc.aspx