
Félelem és reszketés a budapesti vidámparkban

„Halálos ágyán” beszél az egykori CIA vezető az USA-ban őrzött idegenekről
bungle | 2013.05.14. 23:12:58Megszólalt az ember, aki tengerben ufókat javító földönkívülieket látott
http://index.hu/kulfold/2013/05/14/ufot_latott_az_amerikai_legiero_alezredese/

Utálja a paparazzikat :)
Nusihusi | 2013.05.07. 00:24:52Így jár, aki csesztet:D

Törpe autók - Ernie Adams hatalmas régi amerikai cirkálók kicsinyített másait készíti saját műhelyében
AVIREX | 2013.05.07. 14:47:45Valaki gondol a törpékre is .-))

Eközben Oroszországban...
gyocska | 2013.05.06. 20:27:02Kispályások ezek! Így kell ezt csinálni:
http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/kikepzesre_hasznalja_a_tek_az_egykori_boeinget/2277661/" target="_blank">http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/kikepzesre_hasznalja_a_tek_az_egykori_boeinget/2277661/

Panoráma fotók hibái
Ennél egyszerűbben nem is csinálhatnánk torzszülött rokonokat és háziállatokat. ;)
Megjelent egy bug a prezentálás során...
Fejlesztőknek, rendszergazdáknak kötelező: gifanimációkkal szemléltetett reakciók gyakori és kevésbé gyakori esetekre :)a janek | 2013.05.06. 13:22:46Tényleg,tudtam,hogy valahogy idekapcsolódik de nem találtam a keresőben :)

Japánban megnőtt a rizsikófaktoruk a szusírkánoknak ;)
.::JunKieEQ::. | 2013.05.04. 12:57:54Ennivalóak.. :)

Egyre szaporodnak a rejtélyek a tíz éve Chilében, az Atacama-sivatagban talált, földönkívülinek tűnő csontváz körül. Egy nemzetközi kutatócsoport most minden eddiginél alaposabb és részletesebb vizsgálatnak vetették alá a leletet, ellenőrizték a DNS-ét. A vizsgálat azt mutatta, hogy a lelet dél-amerikai eredetű, biztosan emberi, viszont a különféle mutációk miatt csak 91 százalékos egyezést mutat a referenciának használt humán genommal.
Másik cikk: Rendkívüli emberé volt a chilei minicsontváz
Ti mit gondoltok, elképzelhető hogy tényleg egy új főemlős csontváza? Esetleg földönkívüli?
A Szegedi Picsaember
RT/TURBO | 2013.05.08. 23:26:01Engem se,csak maradjon otthon.










"Veszélyes a szívbetegekre
A fejjel lefelé lógás az orvosok szerint veszélyes a szívbetegségben, szembetegségben, magas vérnyomástól, sérvtől, gerincsérüléstől, fülgyulladástól szenvedőkre és a terhes nők számára."
Na most lehet hogy én vagyok az értelmi fogyatékos de ha szívbeteg, sérves, gerincproblémás, terhes nő vagyok, nem ülök fel egy olyanra ami fejjel lefelé fordít, és belepaszíroz az ülésbe... :D
Szembetegség, és fülgyulladás esetén valszeg a vidámparkba sincs kedvem menni, mert szarul vagyok...
A magas vérnyomásra meg igyon vörösbort, hányhat flying circus nélkül is... :D