
Egy erdei séta - idiótának lenni jó!
winkytct | 2008.05.17. 11:18:58jjaaajjjj szetrohogtem az agyam!!!! nagoyn durva!!!! odabasz!
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.
Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
dude | 2008.05.30. 15:07:37Óránként három faj pusztul ki a Földön
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Jól elbújt a kis rohadék. ;)
Itt jól látható (enélkül észre se vettem, hiába bámultam perceken át a fenti képet :)). És itt egy kép oldalról is.Ujvy | 2008.05.16. 14:09:55Vannak jó képeid, tehát nyilván tehetséged is hozzá. Inkább "tanulj" még, ne "hencegj", és viheted valamire. Persze ha fotós akarsz lenni..:D Egyetemre meg szinte lehetetlen bejutni..

Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.
Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bunglebungle | 2009.04.17. 10:28:01icccuss küldte:
URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala/
Szöveg: A YouTube-ot egy 15 éves fiú szoftvere szorongatja, mellyel a videomegosztót forrásként használva bárki kialakíthatja saját ingyenes zenetárát. A Google-t kellemetlen helyzetbe hozhatja az új alkalmazás.
(Szerintem ez tök hasonló szolgáltatás, mint a fenti weboldal...)

Roncsderbi egy kicsit másképp! Nagyon állatok! :)
Dopamine | 2008.05.15. 02:57:48Igazi redneck móka :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.
Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)
Egy bébi lemming:
És végül a lemming-dal.M.agnus | 2008.05.17. 23:24:33Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a faj ugyanis vonuló , bizonyos korban kiúsznak az Atlanti- Óceán kellős közepébe és ott egyszerűen megfulladnak. Az imént említett történészek szerint ott valaha szárazföld lehetett.

Ahol egynek jut, jut kettőnek is...
CRaPtRaSH | 2008.05.17. 21:14:05mirőőőbeszéééész :O szercsibercsi van te kis nyomi :D

Jerrari SUV - egy érdekes ötvözete a Ferrari 365 GT-nek és a Jeep Wagoneernek.
Re-Peet | 2008.05.14. 14:07:03Pedig van olyan cég (talán angol) amelyik olyan Ferrari kombikat csinál, amely egész jól beleillik a sportkocsi-sportkombi vonulatba.. még akár gyári prototípusnak is lehetne tekinteni.. Ez egy kicsit dromedár...

Vigyázz, ha egy kicsit bebaszcsizol! ;)
bearney | 2008.05.15. 12:27:48Hehe, ez velem is megtörtént Balaton-on!
Elemntem hányni, bezárt a diszko én meg reggel kiugrotta maz ablakon és szilánkosra törtem a lábam!

Egy kicsit gyorsabban tekerne, lehet jól is szólna... ;)
pean | 2009.05.08. 11:05:35Lehet, hogy az Operába megy és ő a zenekar...









