
Amerikai elnökök háziállatai.
A képen Clinton macskája, ahogy a paparazzik fotózzák. ;)kszaten | 2009.01.04. 16:42:13hát azér ez már tulzás ennyire nem kell majmolni az elnököt aszt a macskát meg felrugnám nem fényképezném faszomat aszt nyüves macska :D
Egész jól érzi a ritmust. :)
bungle | 2009.08.13. 10:27:47Akinek nem megy a fenti videó, csete most beküldte újra:
http://www.youtube.com/watch?v=dCizmdGJD6o

A viták elkerülése érdekében megmondom: EZ PHOTOSHOP! :)
Insane | 2008.11.24. 19:14:41Obama tiszta svájcinéger lett

Volt egy "kis" tűzijáték Dubaiban, ugyanis átadták a legek szállodáját, az Atlantist és a hozzá tartozó pálma szigetet. Összesen százezer rakétát használtak fel, így lekörözte a Pekingi olimpia megnyitó ünnepségét is.
kszaten | 2009.01.16. 10:04:46ez nagyon gyönyörü megadják a modját ..........

Riszálom úgy is úgy is... Mékszámnak soxeretettel, mert szereti a táncos előadásokat! :D
(Re-Peet, azt láttad, ez melyik videóra volt egy válasz? :))wtf | 2009.02.04. 16:39:48Big Girl Remix: http://www.youtube.com/watch?v=7uuxQFEOzcc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7uuxQFEOzcc

Szegény kislányok, nem az ő kedvencük lett az American Idol győztese. Remélem együttéreztek velük!
Frissítés: talán így még jobb. :)Anti tokio hotel hungary | 2008.11.27. 07:30:23HÁHHÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁHÁHÁHÁ Tudom hogy szemét vagyok de ezen már csak ezt tudom csinálni.

Végre egy sármos pasi a Pink Izén.
Tóth József | 2008.11.24. 16:51:43http://www.boon.hu/hirek/Nemzetkozi/cikk/aktnaptarban-pozol-a-240-kilos-meleg-ferfi/cn/news-20081124-03180949
Na itt van róla magyarul is...

A betiltott libatömés egy megrázó, kendőzetlen fotója. Vigyázat, csak rendkívül erős idegzetűeknek!
kerca | 2008.11.22. 10:44:00A szeksz kacsával van, ezen a képen meg liba van. Ezek a szlovákok!

Red Bull Street Style Sao Paolo 2008
(Magyar érdekessége is volt a versenynek, ugyanis az elődöntőig menetelt Kárászi Roland, de sajnos a bronzéremért vívott csatában egy hajszállal alulmaradt ellenfelénél. Azért így is szép teljesítmény, grat neki! Macc)Xisco | 2008.11.21. 19:10:03Én ismerem a srácot, oda jár egyetemre ahova én:D Együtt szoktunk focizni tesiken:D:D:D:D

Pionen Data Center - hidrogénbomba-biztos adatpark Svédországban, 30 méter vastag gránitréteg alatt egy régi atombunkerben.
izébigyó | 2008.11.25. 11:13:26Még jó pár fotó:
http://www.archdaily.com/9257/pionen-%E2%80%93-white-mountain-albert-france-lanord-architects/









