
Aki esetleg nem látta tegnap az ide beírt linket: Star Wars: Epizode VII - The Force Awakens 2. hivatalos előzetes Han Soloval és Csubakkával
bungle | 2016.02.02. 19:48:09Hehehe! :D
Best of M1
bungle | 2016.03.29. 12:20:32www.youtube.com/watch?v=sBgAm84wyfI
Népszopás van pedig országszerte...

Nahát / Durva / Ne már / Kell-e ez? / Miaf?! / Hol élünk? / Rossz az, aki rosszra gondol!
Dmckayals | 2015.04.17. 09:56:32Ami a videóról eszembe jutott, az egyből két vonalon fut, így különválasztom. Az első, az maga a sportteljesítmény. Mert amit itt a kislányok bemutatnak, az egyrészről nyugodtan tekinthető sportnak. Nem vagyok túlzottan járatos, hogy ez most az RSG, az Aerobik vagy valami más alá tartozik, de kell hozzá izomzat, erőnlét, és sok sok gyakorlás. Ez dicséretes, ezzel egy elég szép karriert is meg lehet futni. (Bár bejön a képbe a neveljek-e élsportolót a kisgyerekemből téma, de az tartozzon más poszthoz).
A másik fele a körítés. A "kislány nem tudja a koreográfiát, de pont ettől cuki" elem tetszik, akár szándékos, akár nem. Viszont a ribancos ruhák és mozgások (a második videóban csak ez van) egyáltalán nem kellenének, mert ezek egy alacsonyabb, közönségesebb szintre viszik le az egész színvonalát, ráadásul a kislányokba azt neveli, hogy ez a normális. Az ismertségért, ne adj isten a népszerűségért ez szerintem túl nagy ár. Főleg, ha az egyik csapat emiatt népszerű lesz és átveszi ezt a többi is, mert az a szélesebb körű kultúrát is rossz irányba viszi (mint a kereskedelmi TV-k mostani műsorai)

Orosz titkos harci fegyver ;)
zed911 | 2015.04.16. 22:27:27Hát szerintem nem... Mármint amiket felsoroltál igen, de menetelni mint a buzik közben barbie girlt énekelni de akármi mást baromság. Menjenek ki terepgyakorlatra...

Minden háztartásba elkél egy Vastrón! :D
beela | 2015.04.17. 09:55:14Ez meg mi a sz...nak?

Naná, hogy japán! :D

Ennek a Volkswagen-sofőrnek nagyon a begyében lehetnek a motorosok, ebben az esetben konkrétan az életére tör a mögötte gurulónak. Nem engedi előzni, majd neki is koccan, mintha csak a GTA valamelyik epizódjával játszana. Igaz, előtte a záróvonalat átlépve került a motoros, egy belátható szakaszon. Talán ez bőszítette fel a golfost, akinek komoly problémai lehetnek az életben, ha ennyiért kész lenne megölni valakit.
bungle | 2015.04.17. 16:37:48"Aki ezek után bekommenteli, hogy Budapest akkor sem a Balkán, azt kihívom egy kormány mögül szotyola-köpködő párbajra bármely fővárosi körúton."
:D

Mi lenne, ha a sok egyszerű ember előbb utánanézne valaminek, mielőtt ész nélkül megosztja a Facebook-on, vagy hőbörög egyet, miközben az igénytelen blogoldalak „szerkesztői” meg gondolom jót röhögnek az őket követő birkákon?
Hárommillió forintot vert a NAV a kedvesen mosolygó nénire? Francokat!lilaflexninja | 2015.04.15. 11:46:26Húú most kicsit elképedtem magamon, hogy ilyen oldalról valamit is beküldtem, de megnyugodtam.

„Ez iphones fotó”
lilaflexninja | 2015.04.15. 07:42:01Azért azok az emberek is mire számítanak, akik odaírják, hogy szép vagy éva, vagy de csinos vagy, jöhetnél velem dugni, stb. Hogy kilép a képernyőről és lepipázza őket örömében?

Az Alpine hostess lányain kifogott a zene, de azért mellben ügyesek... ;)
Ravennë | 2015.04.15. 09:14:42Mondjuk amit ebből a zenéből lehetett, azt kihozták... :D









