
Jól működik a macskád? Nyomtasd ki a tesztet innen és megtudhatod!

Shake that ass! :D
gyocska | 2013.05.10. 23:28:51Egy szerencsétlen, rettenetesen elhízott kutyáról készült videofelvételt _visszafelé_, ami alá a sékdetesszet rakták be, mert az passzolt. :)
Szerenád random hölgyeknek Manhattan utcáin
Nas | 2013.05.10. 14:16:58xD Jah. Bár velem is igazán tehetnének egy próbát, csak hogy kipróbáljuk, a gyerekkori nem-babázás milyen hatással van a felnőttkori reakciókra. ^^

Az államilag nem regisztrált magok használatát büntetné az EU
Nas | 2013.05.10. 13:34:26"Legjobb tudásom szerint az eu csak iránymutató törvényeket hoz. minden tagállam maga dönti el, hogy hogyan alkalmazza/nem alkamazza/adoptálja őket. Tévedek?"
Pl. GMO-kérdésben vannak irányadó javaslatok, de vannak a közös piac védelmét szolgáló, mindenkire nézve kötelező megállapodások is. Az engedélyeztetés folyamata nyilván az adott ország jogrendjébe illeszkedik, de ugyanazoknak a kritériumoknak kell megfelelni.

Rendszer Gazda :D
HoPpY | 2013.05.11. 09:50:51Hát nekem nem lesz lelkifurdalásom, azért mert nevetek ezen a videón. Nem az amishokon nevetek és mint alattam írták nem is az volt a lényeg, hanem hogy egy IT-s szakember hasonló tudással rendelkezik mint, ahogy ők értenek a gépekhez.
Megértem én a te álláspontodat, de szerintem ez csak egy videó, attól függetlenül, hogy nevetsz rajta nem leszel se rosszabb se jobb ember, mert ha ott van előtted egy ilyen vallású ember nem fogod kővel megdobálni csak, mert egyszer nevettél rajtuk. Egy kis ellenpélda:
http://www.youtube.com/watch?v=s2TKQma7ijw
Legyen szép napod! :)

Ha már szóba kerültek a nyulak: Felelős állattartás rovatunkban ma egy humortól sem mentes kezdeményezés a témában. (Ugye gyerekjátéknak már senki sem vesz állatot...?)
Saját megjegyzés mindazoknak, akik nyúltartásra adnák a fejüket: Az egyik legnagyobb nyulas fórumon külön topic viseli ezt a címet: "Ma mit rosszalkodott a nyuszi?" - Elgondolkodtató... :)Nas | 2013.08.08. 14:11:13Ne!
(Amúgy jópofa ez a nyusszancs is, bár nekem a lógó fülűek nem jönnek be annyira.)

A Szombat esti tánc „futotta még” kategóriájának nyertese ;)
Maccoyi | 2013.05.08. 21:44:27"Tessék pörögni-forogni-hajladozni, míg ránk fog hajnalodni!" :)

A koreai Hang Mioku korábban modellként dolgozott, és mindent megtett azért, hogy az arca üde maradjon: saját magát injekciózta, hogy megőrizze bőre simaságát, méghozzá étolajjal, a feketepiacról beszerzett szilikonnal és más veszélyes anyagokkal.
cila | 2013.05.10. 08:03:00A szimatod nem csal. Ha lenne olyan ország, hogy Irónia, bevándorolnék oda.

„Haggyá má, nem látod hogy telefonálok?!” ... és így lett vége egy eszméletlenül romantikus kapcsolatnak. :D
Tooni | 2013.05.10. 20:38:13na jó, a zene miatt lett letiltva

Orosz komp-poszt ;)
Szancso | 2015.04.29. 21:39:03Most küldték emilben. :)
De látom, hogy itt már nem létezik.
https://www.youtube.com/watch?v=pMCrj02SUlA









