
Rémi Gaillard és a rend éber őrei :D
cappuccinox | 2013.05.18. 19:37:15Az a legjobb, hogy ezek csak apró szívatások, mégis végig röhögöd az egészet.... Lütyő őrmester kellett volna még partnernek.
Élő sportközvetítéseink az otthonába hozzák az élményt!
norbertvincze | 2013.05.14. 04:34:15ilyenkor ki fizet?

Mai cukizé: Kung Fu Csincsilla pofán rúg!

Nem kell megijedni, csak 10 ezer forintra büntetjük. .. 9000. 8. 6. 3-2-1.. Elengedjük, menjen tovább..
imki | 2013.05.14. 17:45:17Megegyeztünk. :)

Hatmillió éve bujkál a genomunkban egy retrovírus
Tooni | 2013.05.13. 13:01:10Chemistry Cat új társa, Biology Bunny.

„Ezért nem adom át Neked az ülőhelyet”
Mi a véleményetek az írásról?DemJan | 2013.05.24. 10:23:24Kiemelt egy tényt egy tragédiával kapcsolatban és azt jó erősen odaszögezte a monitorra. Bár szerintem jogos az észrevétel, nem releváns. Ez nem olyan dolog, amit bárkinek a szemére lehetne vagy kellene vetni.
Az van, hogy az ilyen érthetetlen mód megszállott emberek - lényegében tényleg mentálisan sérültek - felelősek sok tudományos felfedezésért; művészeti, kulturális, társadalmi értékért, stb. Ezeknek az embereknek nem áldozat, hogy megszállottságuk tárgyának szentelik életüket, hanem pont ez által valósítják meg önmagukat. Ehhez pedig mindenkinek joga van.
Jövőre a genetikai elemzés annyira olcsó lesz, mint egy röntgenkép készítése, és hamarosan a mobilunkkal is elemezni tudjuk majd a környezetünkben lévő dns-mintákat - mondta Raymond McCauley informatikus biohekker, a Singularity University biotechnológiai karának vezetője.Nas | 2013.05.11. 15:49:05:DDD Hát igen. Önmagában csak a DNS szekvencia ismerete olyan mintha lenne egy kínai verseskötetünk, amiben látjuk a piktogramok sorrendjét, de fogalmunk sincs, hogy együtt mit jelentenek, egyáltalán hol kezdődik egy vers / versszak, és hol van vége... :)

Ne hagyjátok lehúzva a kocsitok ablakát, mert 10 ezer forintra büntetnek!
WTF??!
Egyébként jobb, ha tudjátok (tegnap ugyan már beírtam ide): Bemondásra büntethet a rendőr
Ez milyen kurva jó! Elképzeltem, hogy ül a rendőr a kocsiban, percenként felír egy rendszámot, aztán bizonyítsd be (úgysem tudod), hogy nem szegtél meg valamilyen szabálysértést!lilaflexninja | 2014.06.16. 14:42:40Tényleg? ezt nem tudtam, akkor jó vigyázni.
Az ejtőernyőzés veszélyes dolog, éppen ezért van sokszoros túlbiztosítás. Ilyenek például a tartalékernyő, vagy az a magasságérzékelős automatika, ami adott magasságon nyitja a mentőernyőt. Nézzük, mi történik, ha Józsi elfelejti ezt kikapcsolni, miközben a repülőgép ereszkedik!AVIREX | 2013.05.11. 20:38:03Vagy na jóóóól van, de ez volt az utolsó dobásod! ( Mehetsz krumplit pucolni :D )

Jól működik a macskád? Nyomtasd ki a tesztet innen és megtudhatod!









