
Nincs itt semmi látnivaló!
palinkaman | 2015.04.22. 08:06:02"A főváros nem nagy szám, pár híd, egy folyó, meg épületek, na de a szállodai 200 Centis smarttévé, na az már igen, ráadásul olyan tradicionális magyar műsorokat adnak, mint a megasztár, valóvilág, Topshop, éjjel nappal Budapest stb." :D
Enni adtak a kutyának, de ami utána következett, arra senki nem számított!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...lilaflexninja | 2015.04.23. 13:13:00De az miért jó? Ha nem kajálja be az egészet gyorsan?

30 km-nyi bringasztráda, napelemes tetővel Dél-Koreában
palinkaman | 2015.04.21. 08:00:11Vendel, ezzel lehet keresni, nem a sínnel, meg kábellel. :P

Igen, jól látjátok, Bébz rovat...
közlegény | 2015.05.15. 12:29:24Öcsi cserélt Csöpivel úgy látom, pfúúj :)

Ha eldobnak egy csikket vagy becsap egy villám, akkor Pestet evakuálni kell
Sokkal súlyosabb a helyzet a volt Vegyiművek Illatos úti telepén, mint korábban gondolták. Ha most azonnal nekiállnának a veszélyes anyagok elszállításának, megsemmisítésének és a terület megtisztításának, az körülbelül 15 évbe telne.bungle | 2015.04.30. 11:41:52http://444.hu/2015/04/29/a-kormany-11-milliardert-hatastalanitana-az-illatos-uti-vegyibombat/

Marilyn Manson - This Is The New Shit (SKA version by Bob Kooparos)
tool | 2015.04.21. 09:27:19hehhe, én nagy manson fan voltam tiniként, úgyhogy lefordultam a székről nevettemben:)
amúgy nagyon is tudatos koncepcióval működik, működött, és egy igen intelligens emberről beszélünk. kár a hulladékozásért, de hát ízlések és pofonok

Föld bolygó, 2015 - fegyverrel vigyáznak az utolsó hím fehér orrszarvúra
vadonka | 2015.07.30. 23:34:57Nehogy azt hidd... Egy buzeráns hobby vadásznak már az is orgazmust okozna ha elmondhatná, hogy ő lőtte ki az utsó hím példányt egy fajból amivel kvázi aláírta a halálos ítéletét az egész fajnak.

Barátnő bosszú.. izé... szülinapi meglepetése: seggszőrtelenítés! :)

Új brazil kapustehetség! ;)
Nusihusi | 2015.04.21. 00:37:52Mehet leigazolni:)

Hungarian History - 1000 éves múltunk
lilaflexninja | 2015.04.23. 08:05:39Lehet, de ezek azok a mendemondák, amik erőt adhatnak a hazafias érzelmeknek. Vagy mi. Szóval igazából tök mindegy, hogy Petőfi milyen kokárdát viselt, és ténylegesen elszavalta-e és ott-e és azt a verset, ha ebből erőt meríthet a nép. Persze nagy csúsztatások és hazugságok veszélyessé válhatnak, de ilyen apró kozmetikázások szerintem nem károsak. Amúgy szerintem egész Petőfi túl van értékelve, valószínű, hogy ugye beleillet az aktuális rendszerek forradalmi politikájába jól, ezért nagyobb hőssé tették. Személy szerint nem kedvencem, nem szimpi, de attól még csak Petőfi.









