
„Tudod kinek mutogasd a középső ujjad!” XD
közlegény | 2015.04.27. 14:48:32'tartsátok meg magatoknak azt a ronda pulóvert'
Görbe Irénke - Nem tudlak elfeledni téged
közlegény | 2015.04.27. 19:52:02az est fénypontja, Linda lekaratéjozza Irénkét :)

Sikongások a paplakban
Hetven évvel a háború után soha nem látott iratokat bányásztak elő az 1944–47 közötti szovjet megszállás mindennapjairól. Rettegő falusiak, tömeges nemi erőszak, rablás és zabrálás, a válogatás nélkül elhurcolt férfiak sorsáról való félénk tudakozódás dokumentumai – a magyar levéltárak anyagai egymás mellé rakva pontos képet adnak a Vörös Hadsereg és a magyarok találkozásáról.suvomi | 2015.04.29. 00:55:51Érted, ennek kell emlékmű Bp közepére.

Nem engedte a BKK egy meleg társkereső hirdetését a buszaira
izé012 | 2015.04.30. 19:04:56Ebben igazságod van.
De ha úgy nézed nekünk is érdekünk lenne h ne vonulgassanak. Meg az is érdekünk lenne h ne tartsunk el ennyi ingyenélőt segíllyel meg hasonlókkal. Mégsem teszünk semmit mi sem. Ellentétben 'másokkal' akik rendsezresen felvonulgatnak a többi 'más' jogaiért és megélhetéséért. ;-)

Punnyadás mentes vasárnapot! :)
lackópetykó1 | 2015.04.27. 15:11:45+1 :D

Az a fránya légellenállás! :D
Tóth József | 2015.04.26. 07:38:58"Lökhajtással" akart rásegíteni... nem jött be. :) ...ööö... ki. :) :)

KTM1190 Adventure R - látványos gurulós
Ravennë | 2015.04.26. 21:31:59Az már inkább környezet- mintsem természetvédelem kategória.

A pornósok szerint betépve a legjobb a szex
bungle | 2016.02.01. 17:01:12Hüvelytabletta marihuánával
http://vilagszam.hu/cikkek/huvelytabletta-marihuanaval-ettol-kimeletesen-mulik-el-a-gorcs-.html/10748/
Nem tudom miért ide linkelem... ;)

Boing! :D
+ bonus videó: cica boing! :DNusihusi | 2015.04.25. 23:32:11Mint a rajzfilmekben:D

A „tökéletes” alak
Ravennë | 2015.04.24. 01:08:01Jól érezte magát a bőrében, de mások véleménye miatt csúnyának látta magát, majd annak ellenére, hogy kijavította a mások által vélt hibákat, utána már mégis egyre csúnyábbnak látta magát, nézzen ki akárhogyan is. Szerintem korrekt befejezés.









