
Zámbó Jimmy sátánista halálmetálos lett
mahoney | 2013.05.27. 21:06:59És így lett az Egy jó asszonyt mindent megbocsájtból az Üsd a k*rvát című remekmű.
Enni is lusta. De ha már egyszer felemelte... :)
AVIREX | 2013.05.24. 20:25:11Mivel ez a videó is egy nyugis vasárnap délután készült :D

Brazíliában megkezdődött a Szökés legújabb évadának forgatása. ;)
Napi izés téma: szerintetek megérdemelte volna a keményebb betonra érkezést; és/vagy jókedélyű füttyögés helyett a népharagot?Nas | 2013.05.25. 12:59:10Szerintem megint fogalma sincs róla, hogy mit is jelent pontosan az a szakszó, amit használ...
Ilyen felmérést meg eleve lehetetlen végezni, mert pl. a muszlimok közül is sokaknak csak egy feleségük van, illetve az elvileg monogám beállítottságú nyugati országokban is rengetegen folytatnak promiszkuis életmódot, szóval az ilyennek vagy olyannak kikiáltott országok népességének számát összeadni, és ebből messzemenő következtetéseket levonni alapból hülyeség.

Életnagyságú X-Wing
New Yorkban a Times Square-en mutatták be az eddig készült legnagyobb LEGO modellt, egy X-szárnyú űrvadászgépet. 32 ember közel 4 hónap alatt készítette el az 5 335 200 kockából álló modellt. A bemutató előtt egy nagy dobozba rejtették el, amin az ajánlott korhatár: 6-850 éves korig (Yoda is játszhat vele).bungle | 2013.05.24. 11:51:08Még több kép: http://gizmodo.com/this-incredible-full-scale-lego-x-wing-is-the-largest-m-509484787

Rövidlátó állatorvos :)

Mai bünti: Az Összetartozás Dala
A kormany.hu oldaláról.
„Mindössze nyolc sor, három rímpár, értelmezhetetlen költői látásmód, inkoherens világkép, két ordas képzavar és egy barackfa - ezt mind sikerült belezsúfolni a nemzeti összetartozás dalába, amit zeneszerzőként Bársony Bálint jegyez, szövegíróként meg egyenesen hárman: Fenyvesi Ágnes, Bársony Bálint és Rieger Attila. De melyikük melyik soron dolgozott vajon?” (444.hu)bungle | 2013.05.25. 13:55:54Énekeljük együtt az Összetartozás dalát!
Itt az Összefogás dalának karaoke-verziója, hogy megvalósulhasson a KIM-álma, és az egész ország együtt szökelljen. Barackfa, vidámság, szívcsakra!
http://index.hu/kultur/2013/05/24/enekeljuk_egyutt_az_osszefogas_dalat/

Online pizzarendelés a jövőben: kiválasztod a pizzát (vagy letöltöd egy torrent oldalról? ;)) és kinyomtatod! :D

Egy fura, ritka „képesség” és a bemutatása utáni reakciók

Choreography by Chris Brown ;)
eospower | 2013.05.29. 20:13:39Az egyik csaj pont alányúlt

Kutya-macska barátság :)
Tooni | 2013.05.23. 06:43:00"máris van értelme élnem!!!"
Nem, nincs.
És most lehet nevetni! :D :P
"felvidít, hogy másoknak akkor jó, ha nekem éppen nem..."









