
Egy újabb hasznos honlap. :D
Ravennë | 2013.05.13. 12:07:21Először én is valami szaftos akciójelenetben reménykedtem...
Lassított fájdalmak. :)
eddiedry01 | 2008.12.26. 20:38:09Félreértettél. Nem vagyok vega, és tudom, hogy a hús az asztalra kell kerüljön, nincs ezzel különösebb bajom. Unokatestvérem is vadász, és a vaddisznó húsa az egyik legfinomabb húsféleség, amit valaha ettem. Nyulat fácánt utálom (szar ráharapni a sörétre:)). De az egy dolog, hogy vadászidényben kibattyog 10 vadász az erdőre, felhajtják a vadat, aztán a puskával leterítik. Volt már olyan, hogy egy vadkan 3 balfasz vadászt kergetett fel a fára:)) Az meg megint más, mikor kimegy a kisköcsög, lerak 5-10 csapdát, másnap kisétál, és elvágja a törött lábú róka torkát, ami ott szenved egy fél napja. Az ilyet rühellem. Ha valaki vadász, és büszke rá, hogy az - és a többség baromi büszke - akkor ne legyen alattomos kis g*ci, hanem fogja a puskáját, menjen ki és lőjön vadat. Ennyi. Amúgy sokminden elmondható rólam, de a szűklátókörűség pont nem jellemző:)

A mai napig vitatott a Torinói lepel (Jézus halotti leple) valódisága.
Ebben a cikkben arról írnak, hogy a legutóbbi vizsgálatok szerint valódi lehet! A postban szereplő oldalon (ami egy pdf fájl) a lepel részletes leírását mutatják be!
Kellemes olvasgatást!Purple | 2009.07.01. 21:24:51változtat valamit, hogy egyáltalán Leonardo keze van a dologban? ez nem róla szól... csak az eljárás kezd bizonyosodni, az elkövető csak feltételezés. mellesleg az is bizonyított, hogy mikor "keletkezett" ez a rongy, és hát nagyon nem krisztus korabeli :D persze, mindenben lehet hinni, csak nem mindegy, hogy valós dolog-e vagy népi mendemonda. :D én a valóst választom... BIZTOS, hogy nem természetfeletti a cucc.

Variációk egy témára...
Balázs | 2008.12.20. 22:40:51vágom már, vágom már:D

Steampunk egér - jól megy a Steampunk PC -hez és monitorhoz.
bungle | 2008.12.22. 17:25:08Itt meg egy teszt: http://www.computermode.hu/index.dw?mit=80&hir_kat_id=3&hir_id=327
Láttatok egy IZE rendszámú kocsit? Küldjétek be!
(Természetesen csak ha a ti autótok vagy miután megkérdeztétek a tulajt és beleegyezik a fotó közlésébe... csak hogy az unatkozó buzgómócsing adatvédelmi jogászjelölt gyerekek se pattogjanak, ha már nem találtak otthon nyugatót).7sleeper | 2011.08.30. 16:06:34egy hétvégére.
üres tankkal.

Hallottál már a Joe-celláról?! Ha nem, akkor itt olvashatsz róla bőven!
Állítólag egyszerű összerakni és végleg megoldja az üzemanyag problémánkat!N-drew | 2010.03.24. 19:11:21Tudom, nekromanta vagyok, két éves cuccot élesztek fel, de:
Egyrészt nem tudom, hogy működik-e vagy sem. Nem próbáltam. Nyilván elsődleges megnézni, hogy a cuccba feccölt energia megtérül-e? Mert ha nem, akkor hiába nagy a felfedezés, ha senkinek nincs hasznára.
De a fontosabb kérdés, hogy ugyan, miért nem terjedt el, ha ekkora találmány? Nem kell egyből a zsugori pénzemberekre kenni mindent, bár valószínűleg ők sem repesnének az örömtől. Viszont..
Hány ember dolgozik ma a kőolaj és gázszármazékok előállításával kapcsolatos munkákban?
Kezdve ugye magával a kitermeléssel, a finomítással, egészen a benzinkutakig, és akkor nem is beszéltem rról, hogy egyéb energiahordozók is vannak, amiket ezzel ki lehetne váltani. Szerintem emberek millióiról van szó.
Most képzeljétek el, hogy a nagyvilág egyik pillanatról a másikra szinte átáll egy egészen más energiaforrásra. Nyilván az eszközök előállításához kell energia, de nem hiszem, hogy rövid időn belül nem lehetne megoldani.
Utána viszont mi lesz azokkal, akik nap mint nap azért dolgoztak, hogy energiát állítsanak elő?
Emberek milliói kerülnek az utcára. Meg kell szervezni az ő ellátásukat. Oké, hogy az energián spórolnak annyit, de ettől függetlenül munka fog nekik kelleni és megélhetés a jövőben... Vagy csak ők menjenek végleges szabadságra, mindenki más meg dolgozzon?
Érdemes tágabban is gondolkodni, nem csak azon, hogy működik vagy nem működik, bontó vagy nem bontó...
Szerintem.

És most gyerünk a Scilly-szigetekre! (ők magukról itt, magyarul itt)
Hogy miért? Mert itt zajlik a világ legkisebb futballbajnoksága. A két résztvevő a jelenlegi bajnok Woolpack Wanderers, és ellenfelük, a Garrison Gunners. Évi 19 meccs egymás ellen, kilencfős szurkolótábor, hangulat, feszültség. Idézet: "a két gárdából néha összeáll egy „válogatott”, a Newlyn Non Athletico, mely az angol tizennegyedosztályt boldogítja” Hajrá NNA!!!
Cikk, kisfilm.
mjollner | 2008.12.16. 22:47:58Mennyit kerestem, kösz!

Időutazás vagy átverés? Svájci óra egy 400 éves sírban...
Eraa | 2009.01.04. 11:09:02nem, csak viccből:D

Még egyszer kérdezem: kikászálódnál már abból a rohadt ágyból?
Schwed | 2008.12.16. 15:46:13Judo kick??? érdekes minden esetre.









