
Eközben Baltimore-ban...
bungle | 2015.05.08. 11:12:21www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/53883_parti
Mackórobotra bízzák az idősek gondozását
sapkabarna | 2015.04.29. 20:49:11A Pedobear-re pedig a kisgyermekek gondozását? :o)

Nincs barátod? Sebaj, képen még lehet!
Nusihusi | 2015.05.03. 15:23:17Igazi hiánypótló:P

Brutális! Lefújta a vonatot a szél a hídról! Videón!
Nusihusi | 2015.05.02. 21:58:40Miből volt ez a vonat?! Papírból?!o.O

Kis Dubaj épül Budapesttől 380 kilométerre
bungle | 2015.04.29. 18:05:34Bár több éves cikkek, azt hiszem nincs változás a témában:
http://hg.hu/cikkek/varos/7297-a-toronykerdes-budapesten
http://index.hu/belfold/budapest/magas136/

Rozsomárk - Sárga Pizsama
Ravennë | 2015.04.28. 17:57:26Mondanivalója, hogy fogkrém vagyok, de borotvahab szeretnék lenni?

Valakinek sok ideje és oreoja volt...
Szancso | 2015.04.27. 19:39:00Sze...izé...kekszeksön. :)

Egyesek mit meg nem tesznek, hogy a tévébe kerüljenek... ;)
Amúgy „Szegény lány a hülye riporter miatt pisilte össze magát” címmel jelent meg a videó a Velveten. Gratulálunk az újságírónak a remek következtetésért! ;)lilaflexninja | 2015.04.28. 06:54:16Jogos. Erről az jutott eszembe, hogy: "Én nem vagyok rasszista/homofób, de... " bár a nem vagyok rasszista kijelentés is már eleve rasszista.
Na de a témánál maradva. Szegény lány tök debil, látszik rajta, bolond, buta, suta. Naná, hogy bepisil. És azért a riporternő nem tartotta vissza, gondolom gondolta, hogy csak elmegy vécére, ha kell neki. Mondjuk eleve miért a leghülyébbet interjúvolják nem tudom.

Pár éve volt már itt egy bicikli hajtotta mosógép. Most itt egy újabb.
izé012 | 2015.04.27. 19:45:43:-DDD

A nagy testvér nagy meglepit kap! XD
közlegény | 2015.04.27. 14:16:40vavavvá, kérj és megadatik









