
Egy év negyven másodpercben.
Chrno | 2009.01.21. 14:45:23Bbazsának igaza van. azok nekem is jobban tetszenek.
Mikulás bá' úgy gondolta, mielőtt szokásos éves szabadságára megy, előtte lazít egy kicsit...
spidy | 2008.12.30. 21:38:59jaja a szarvas volt bene mind1 mi a neve mert rajta van a vidin osz" csööö :) de naon haláli volt jokat kacarásztam ezen is :)

Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button)
Bejamin Button (Brad Pitt) különös körülmények között született - és még különösebb élet jutott neki. Amikor ismeretlen kezek későbbi nevelőszülei küszöbére helyezik pólyáját, egy aggastyán újszülöttet bíznak a sorsra. A fiú csöpp, de nyolcvan éves. Őszen, kopaszon, meggörnyedve jár iskolába, ám ahogy telik az idő, izmai ruganyosabbá, bőre simábbá, arca mosolygósabbá válik. Számára visszafelé járnak az órák. Csak egy barátja van: egy a kislány, aki meglátja a vén ifjoncban a lehetetlen szépségét - és kitart mellette élete végéig. A Benjamin Button különös élete egy lenyűgöző történet egy férfiról, az élet öröméről, a halálról, a megtalált szerelemről, és arról, hogy van ami az időn is túlmutat, és örök..
HD előzetes az apple.com-on.
(a dvdscr már kapható a jobb "torrent boltokban". ;))Ravennë | 2014.01.19. 00:46:55De jó!, nem is tudtam, hogy volt belőle post (véletlen találtam rá). Egyik legkedvesebb film számomra, évente 2-3 alkalommal sort kerítek rá, hogy megnézzem (kizárólag egyedül)... valamiért nagy hatással van rám. :)

JCVD
(Jean Claude Van Damme)
Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.
Előzetes:
yushuf | 2008.12.28. 14:02:20a botox jót tett neki

Egy dolláros művészet.
M.agnus | 2009.01.01. 04:08:48Ez nem grafika, hanem kollázs...
És innentől fogva sokkal nagyobb a tartalma, mint gondolnád, hisz valódi dollárok vannak felhasználva.

A nyúl, aki fülek nélkül született.
Első ránézésre én tengerimalacra tippeltem, de tovább olvasva kiderült, ez egy édes nyuszi.Timi21 | 2009.01.03. 17:02:51szegény
hall azért?

Az első OLED karácsonyfa.
+ egyben körkérdés: milyen karácsonyfád lesz idén? Élő fenyő kontra műfenyő? Esetleg kölcsönzöl fát vagy kiülteted?sahinel | 2008.12.24. 19:36:31lol rohadtnak=rohadtsok, erő= erdő wtb edig gomb ha valamit elírok.

Egy újabb Jingle Cats...
Itt pedig egy macsek, amelyik nem túlzottan örül a Jingle Bells dallamainak... ;)Éjfélilány | 2008.12.23. 14:39:46áááá...a másik videón mekkorát ugrik már a macska :D:D szegény :DD

Rég volt bünti - ezt leadták egy gyerektévében. Szegény gyerekek! :D
"These puppets scare the living hell out of my 3 year old son."Tybbah | 2008.12.29. 11:49:23heeh nekem teccet :P

Egy 107 éves villanykörte, amely 1901 óta világít!
WebcamBulbcambungle | 2012.04.19. 10:47:1425 évig bírja az új LED-es körte
http://hvg.hu/Tudomany/20120419_ledes_izzo









