
Andy Gross a „félember” újabb ökörködése ;)
közlegény | 2015.05.04. 20:29:20meglephetné már a liftben valami nagyfarkú törpe, egyből kétfelé menne
Hogy ne az őshonos erdeinket vágják már ki, csatlakozz az Oxyfa programba, vagy ültess magad Oxyfát! Így javát a faiparban értékesítheted, ágait eltüzelheted, hatalmas virágaiból pedig a szorgos méhek segítségével mézet is gyűjthetsz. Lombja sem vész kárba, hisz a növényevő állatoknak kitűnő táplálék! De ha ez túl nagy felelősség számodra, akár a cégre is bízhatod a fák nevelését és majdan értékesítését amiből később természetesen megkapod a részesedést.
Tudtad, hogy az Oxyfa újranő, ha kivágod? Többször is, és ez az a tulajdonsága, ami miatt egyébként befektetésnek sem utolsó - egyszer elülteted, és többször kitermeled a faanyagát! Eleinte 6 év a vágásérett kor, de ezt követően már csak 4 évet kell várnod, hogy tuskóról újrahajtson akár 5x is.
Tudj meg többet a honlapról!Tooni | 2015.06.02. 16:33:27Igen, a válasz az érdekelt, köszönöm!

A Tesla egyetlen bejelentéssel forradalmasítja a napenergia-ipart
norbertvincze | 2015.05.11. 09:47:39Mint a cukrot
http://inhabitat.com/teslas-powerwall-home-battery-is-already-sold-out-through-2016/

Te csak csápoljá, maj én nyomom a denszet! :D
hawkeye | 2015.05.02. 16:25:15
A kisebbik milyen távolságtartó. Ő bizonyára Kasza Tibit szereti, azért is állt meg a növésben.... :)

Így NE neveld a (kínai házi)sárkányodat! ;)
Spion0025 | 2015.05.11. 18:36:37Most egy dalocska jutott az eszembe. Bumm a fejbe.....

Most akkor erőszak, vagy nem erőszak?
naphtha08 | 2015.05.04. 02:59:43Nem néztem, nem is érdekelt... face-en láttam, hogy most ez kavarja fel a posványt...nem ismerem az "embert", de ha valaki elintézné, hogy ez az ősember máról holnapra Afrika egy eldugott zugában küzdjön a valósággal, na annak megmosnám a lábát.

”Shoot her!” ;)
3m3ricus | 2015.04.30. 21:15:33Ezt smittelem! :)

„A francba, kiesett egy csavar!” :D

Akkor is!
zed911 | 2015.05.04. 09:00:12Sztem hülye volt és a talaj egyenletlenséggel nem számolva a kormány magától jobbra húzott. Rutin hiánya.
1 Pickup közúti veszélyeztetés 3 év börtön.
2 Chevrolet szabálytalan előzés baleset okozás hát nem is tudom...
Sztem nálatok is elpattant volna ennyi idő után.
Erre j a galytörő rács elől :D

A vas(d)macska kölykei (de*ecicákok) :)
Tooni | 2015.05.01. 00:18:423:38 nál is aranyos :)









