
Érdekes pár... és hogy szeretik egymást! :D A nénit biztos galambomnak hívja, ezért is repül el a végén! :D
spidy | 2009.01.06. 21:09:00elrepült a nagy tepsi picsájúúúúúúúúúú
Csak egy átlagos japcsi reklám...
közlegény | 2009.01.06. 23:18:20valami potencianövelő talán
A The Sun egy rövid videóinterjút készített a tavaly nyáron megválasztott új Lara Croft-lánnyal, az angol Alison Carollal, aki korábban tornászként tengette mindennapjait. Az ifjú szépséggel készített interjú mellett egy raklapnyi nyálcsorgatós képet is megtekinthettek!ogre43 | 2009.01.06. 09:09:15A csaj tényleg nagyon jól néz ki, de hogy mennyi photoshop van rajta az kérdés. Az oldal-fényképen akkora kannái vannak, mint két iraki terrorista turbánban, a szembefényképen meg lapos, mint deszka...
Biztos emlékeztek még arra a "tehetséges" fiatalemberre, aki egy show keretében szétfejelt egy dinnyét.
Most egy nő - Busty Heart - tippeljetek mivel végzi ki szerencsétlen dinnyét (a képből nem nehéz rájönni)... ;)Stark | 2009.01.03. 14:06:08Na,Zalatnay Cini? Feldobták,a labdát!

Egy kisebb rádiókabaré gyüjtemény.
Elison | 2009.01.02. 17:59:10Nm ;)

"Itt még lazán elférünk!"... avagy Macc egy átlagos, laza munkanapja. ;)
Frissítés: Macc küldte nektek ezt a videót. :)Bubba | 2009.01.07. 14:17:34Jobb helyeken minden oszlopnál le van csavarozva a betonba egy marha vastag cölöp, mi csak úgy hívtuk, hogy "majomfogó". nagyot koppan, de megfogja még az 5 tonnás targoncát is.
Megaztán nálunk a függőleges oszlopok(kék) szintén hozzá voltak csavarozva a betonhoz, pedig nálunk is volt terhelve rendesen.
Ha jól láttam, az alját tolta ki a rendszer alól ráadásul nem is nagy lendülettel.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a mérgező gombákat mutatjuk be.
Tóth József | 2009.01.03. 08:42:25Olyan is van, hogy bujj a vala(gomba), Meg szagolj a fin(gomba). :D

A 2008-as év (nem kicsit amerikai szemszögből). Jó volna egy ilyesmi magyar verzióban is...
Ti miket írnátok a címkékre, milyen számotokra emlékezetes dolgok történtek idén?
Boldog új évet mindenkinek!Errtu | 2009.01.03. 19:13:15lehet, hogy az csak egy volt, csak így adagolta be nekünk.
(de én valahogy nem irigykedek... :D )

Amikor már egy üveg vodka nem elég a kellő hatás eléréséhez és amikor már a pénzünk is elfogyott, jól jön a segítség... :)
B.U.É.K. 2009spidy | 2009.01.03. 12:12:07szarvolt most komojan nagyon kakivolt :(

Egy bevásárlókocsi, néhány hülyegyerek, mi meg jól szórakozunk...
spidy | 2009.01.03. 12:18:21jackes-t jácotak vagy mi a pöcsöm ?köcsögök ezek vagy csak szimplán hülyék ?









