
Mai cukizé: Pippin, az elhagyott őzgida és Kate, a pótanyukája :)

Elöl fut a nyúl, mögötte egy kutya, a kutya után egy ember; és az ember kiabál, mert előzni akar! :-o
thisisreal | 2012.11.14. 22:45:51"A gazdám már megint nem szedi a Prostamol Unot. Na rohanjunk!"

Kutyalone
Gábor-79 | 2012.11.13. 14:20:48Azt hiszem nem panaszkodom többet, amiért a macskák összeszőrözik a párnát :-D

Mai cukizé: Meysi, a 3 hónapos zsebkutya :)
A súlya megegyezik egy hörcsög súlyával. Ő a világ legkisebb kutyája, azonban a hivatalos eredményig várni kell, amíg eléri az egyéves kort, akkor bekerülhet a Guinness Rekordok Könyvébe.Szancso | 2012.12.09. 20:06:20http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4He6ONBZQsI
:DD

Bárcsak a feleségem lenne ilyen tanulékony! ;)

Hányat lép egy veréb... izé.. mopsz egy évben? :)
cripio | 2012.11.07. 22:26:51Szegénynek milyen buta képe van :D

Molly, a westie szeret sárga tengeralattjáróban utazni

Vártam, hogy a kutya kirángatja és beparkol helyette...
lorem_ipsum | 2012.11.03. 11:51:48jobban orulnek ha kiallni nem tudna, akkor legalabb 1 hulyevel kevesebb lenne kint...

Hátsó hot twenty :D
Himbeer | 2012.10.26. 23:22:02Abba már bele se merek gondolni, hogy a kockacukrot, hogy fogadja el :D

Oscar, a hipnotizőr kutya
loloppo | 2012.10.17. 07:49:14Hipnotizor kutya a f@**om... :)










Ez nem őz csak rokona, egy amerikai szarvasféle (Odocoileus hemionus columbianus) szerintem.
Másrészt fontos lenne hogy az emberek tudják hogy az őz nem hagyja el a kicsinyét hanem más szarvasfélékkel együtt amíg nem képes a kicsi elég gyorsan menekülni és lábra állni elfekteti cserjésekben magas fűben. A suta táplálkozik majd visszatér etetni és ápolni. Ha bárki "elhagyott" őzikét talál az erdőben ne nyúljon hozzá ne akarja "megmenteni" neki ott jó!
Az őz tartása nehéz körülményes, igényes állat, még tapasztalt gondozóknak sem mindig sikerül felnevelni. Átlag ember meg főleg ne próbálkozzon.