
Hólabirintus
Nusihusi | 2013.12.07. 17:27:13Én is szeretnék játszani a hóban :3
Kutyus szereti a Modern Talking-ot. :)
kredencz | 2013.12.03. 16:03:07A kutyus leszarja Dieter Bohlent csak ki akar jönni végre...

Kutya hideg jön. ;)
princy | 2013.12.07. 19:39:21Jajj de fain kutyus!!!
Igazi segítség a háznál :)

A nagy duett :)
gyocska | 2013.11.30. 10:33:13Szóval a vonyításon kívül van még egy dolog: Odajön a bácsi, elkezd simogatni és akkor úgy kell csinálni mint aki élvezi. :)

„Gyere cica, megtanítalak pacsizni!”
DemJan | 2013.11.26. 17:21:25A jólneveltség diadala az ösztönök felett. Én például tök így szoktam lányok közelében viselkedni.

Láttátok erre szaladni a macskát?

Most hová viszed a csajunkat? ;)

Úgy érzem, valahogy nem egy súlycsoportba tartoznak. :D
Nusihusi | 2013.11.21. 16:02:00Nagyon aranyosak, ahogy játszanak:D

Illedelmes, jólnevelt kutyuli. :)
Szancso | 2013.11.18. 15:55:43Ne erőlködj Bodri! A nagymama jól le van betonozva. ;D

Telihold van. :)
Szancso | 2013.11.18. 16:03:37De mit mond a róka? :)









