
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A szerencsés nyertes:
M. Gergely
Őt hamarosan e-mailben értesítjük.
------------------------------------------------------------
Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?
Nincs más dolgod, mint elküldeni a pirossal letakart dj formáció nevét a jatek@ha.hu címre.
Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)
A játék szerda (10.13) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.
Jó játékot!
Azt hiszem, népszerűbbek lennének a zeneiskolák több ilyen hangszerrel...
lb7 | 2010.10.08. 09:11:09igazán tehetséges ^^"

Inventionland - a fantázia szárnyain repül az idő és a munkaóra. :)
Az amerikai cég évente 2000-2400 szabadalmat jegyeztet be. Feltalálóik ilyen kreatív környezetben második gyermekkorukat élve dolgozhatnak.BusKeyCome | 2010.10.03. 12:46:50Szerintem az a Nascar (?) pályára hajazó iroda kifejezetten tré azzal a komcsi érabeli mosókonyha fílinget sugalló fekete-fehér padlóburkolattal. A többi viszont erősen teccős. :))

Gyönyörű, fantasztikus, szürreális reklámok. Bárcsak az összes ilyen lenne...
Nézése HD-ben és teljes képernyőn ajánlott! :)Purple | 2010.09.22. 16:56:46imádom :)

Duke Nukem Foreverer - úgy tűnik, hogy ez a szerencsétlen játék célegyenesben van (bár ilyen mézesmadzag volt már 3 éve is itt).
bungle | 2011.06.08. 18:56:59Hát ezt is megértük: "It's done." :)
Már fent van a nagyobb elosztókon...
+ egy bonus fan made videó (nekem ez kimaradt fél éve):
www.youtube.com/watch?v=UkB43FHalAo

Mi kell a nőnek ? Férfi lehet még nem juttatta ilyen magaslatokba a lányt... ;)
Laretta | 2010.09.30. 19:01:00Mintha elélvezne de komolyan XD Mehetett volna artistának is, ott pörgés közben akár kedvére nyögdöshetne :D

Látjátok, ilyen a jó kaja, érintetlenül még 4 és fél hónap múlva is szinte tökéletes állapotban marad. ;)))
Laretta | 2010.09.30. 19:12:33Az otthon készített hambi az finom - vagy a tányéros gyros

A kínaiaknak nem nehéz annyi ember között egy ilyen tehetséges rappert találni. ;)
lb7 | 2010.08.29. 10:37:05És a zsűrik élvezik?!!!!

A bájos kacajok után itt vannak a furcsán horkolók. Ők képtelenek csendben szundikálni, de mi ezt abszolút nem bánjuk, hiszen így eggyel több dolog van, amin mosolyogni tudunk. :)
Másik videó. Ha találtok még ilyeneket, írjátok a kommentekbe!Daron | 2010.08.23. 21:12:34milyet büfög minden horkantás előtt!!! :)))

Akinél a kutya helyettesíti a gyereket, annak biztos jól jön egy ilyen. :)
Nusihusi | 2010.08.16. 22:32:12Macskák számára mikor lesz ilyen?o.OÚjabb "hiánypótló":P










Köszi IZÉ! :):)