
Vizespóló versenyre benevezhetnek ilyennel? ;)
Lusti | 2014.12.08. 14:51:54Ott a pont. :)
Életveszélyes drogok kerültek forgalomba Amszterdamban
„Az utóbbi hetekben három droggal kapcsolatos haláleset történt Amszterdamban, és legalább 14 komoly rosszullétet okozott az utcán vásárolt heroin, melyet tévedésből kokainnak hittek. Az ilyesfajta különösen veszélyes kemény drogok használata légzéselégtelenséget okozott az áldozatokban.”
Most járt le az 1 éve felrakott tippelős játékunk, amelyben megtippelhette bárki, mennyi lesz ma a bitcoin árfolyama. A (magyar idő szerinti) déli árfolyam a Bitstampen 377,62 USD, ami a MNB középárfolyama szerint (244,840) 92456 Ft. Vagyis a nyertes BigaCubensis, gratulálunk neki, övé a nyeremény, az 1 bitcoin. :)
Játékon kívül lehet továbbra is tippelni, pl. hogy jövő ilyenkorra vagy 5 év múlva, stb. mennyi lesz az árfolyam, tönkremegy, vagy esetleg a többszörösét éri-e a bitcoin.
Vida Ildikó goings to America
Ravennë | 2014.11.17. 22:52:55Zene alatta LOL! :D
Látom alul pont érdeklődnek is iránta: http://youtu.be/z0JPTgAtqzw

Mém született
tjunior | 2015.09.30. 13:31:39Viszont van bekeretezett Orbán képe!. Lássuk be, az ma Magyarországon sokkal fontosabb a boldoguláshoz, mint holmi nyelvvizsga.

Úristen, a tinilányok mindig ilyen undorítóak voltak?!
Valóságos ámokfutásba kezdtek a One Direction rajongói, amikor megtudták, hogy az egyik tag hányt.bungle | 2014.10.15. 19:45:33Japánba kellett volna születned. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/48065_ (vigyázat, eléggé NSFW!)

Botfülű Hercegnő
Azért valljuk be, az X-Faktorban még lazán döntős lehetne ilyen süket zsűri mellett...Szancso | 2014.10.13. 20:04:10Aranyos!
Bocs a képért!
http://www.napiszar.hu/Thumbnails/20807.w-800.h0.q100.jpg
:)

Szerintetek fog még valaha az illető szilárd táplálékot enni a jövőben? ;)
gyocska | 2014.10.09. 08:06:47S mire elkészült a felvétel, az autót elvitte a tag haverja. :)

A láthatatlanság tökéletes illúziója

Ilyen tanszék egyetlen európai egyetemen sincs
Debrecenben hozzák létre az első európai ajurvéda tanszéket, az erről szóló megállapodást szerdán írták alá a Debreceni Egyetem (DE) és az indiai AYUSH Akadémia vezetői.Resystanc3 | 2014.10.05. 01:09:40Jól mondod. :) Csak nagybetűvel kellett írnom és máris tudunk beszélgetni. Gyakrabban be kéne nyomnom a SHIFTET.









