
Burning Cup
Botos Vendel | 2012.08.14. 23:22:20ha jovan méretezve ako megmelegitheti a teáját az irodista nem 58 fokosra de CXMXdetaT monyuk 42 fokosra aztá majvisza halmazálapotváltoztasa késöb pl kiránduzásko se rosz a knor leveshe....
Újabb kemény meló: aszfaltnyírás :D
thisisreal | 2012.08.09. 18:41:06Néha nálunk is eldobálja őket a rohadék postás!

A szörfoktatók nehéz élete
Nope | 2012.08.07. 00:35:47Neked jól esik ... neki jól áll ... ;D
Szar meló ez valóban ... :D

bünTITS: A cél pár dúc kebel 8-)
xevok | 2012.08.04. 13:46:51Pontosan! De azért le kellene ellenőrizni, nehogy spekulációba bocsátkozzunk ;)

Egy újabb hasznos törvény, mely betöm jó néhány
joghézagotzsebet.Nope | 2012.08.03. 20:43:32Kutya normális kennelből alsó hangon 40 ezer forint még a kistestű is, na most ez felemehet 110-re is simán, mert ismerek egy Golden Retirever kennelt ahol annyiért adják a kutyáikat.
Én azt mondom, hogy köszöni szépen a házikorcsom, szépen elvan. Lehet hogy csak TESCO száraztápot kap nem pedig Pedigree-t, de van hogy anyám főz neki hozzá rizst is, mindig megkapja az ételmaradékot, és mikor elviszem orvoshoz éves oltásra, halovány jele sincs se alultápláltságnak, se valamilyen tápanyaghiánynak, se fogkőnek, ráadásul hiába kistestű, tüdőgyulladást sem kap télen kint tartva, se csípőficamot, fülgyulladást, agyhártyagyulladást, meg ilyen fityfaszokat, amikre a belterjesen "nemesített" meg szaporított fajtiszták genetikailag hajlamosak.

Firefly
Nem mai csirke, de nem találtam meg az archívumban. Biztosan sokan ismeritek ezt a rendszerkritikája miatt méltatlanul agyonhallgatott, finom humorú sci-fi sorozatot, de aki esetleg nem, annak megéri egy posttal felhívni rá a figyelmét. Szedje le, vegye, egye. :)Nope | 2012.08.03. 23:35:50Jajj adminkám, önkormányzati segílylakás ... hánemtutttad?

Lődd le a nagyanyád!
„...én is mesélek egy komoly problémáról, ami áthatja egész életünket (és nem mellesleg közben romba dönti a gazdaságot). Ami most következik, az elsőre szörnyen hangzik ugyan, de a végére rá fogsz jönni, hogy mennyire igazam van, mikor azt mondom, hogy az öregek megmételyezik társadalmunkat és mint ilyenek, semmi szükség nincs rájuk.”
+ egy bonus post a blogról: A nyomorékokrólNope | 2012.08.02. 06:06:42Ráadásul Hawking pont hetven! :D Szóval eléggé nagy ellentmondásba kavarta magát! :D

„Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb...”
Magyar cikk: 71 éves bácsi futamította meg a rablókatbungle | 2012.07.26. 13:05:38Mangóval és almával állította meg a rablókat
http://liveinfo.blog.hu/2012/07/26/mangoval_es_almaval_allitotta_meg_a_rablokat

Újra elővennék a halálbüntetést - a Bándy-gyilkosság egyik mellékszálaként hétfőn a Jobbik és a Fidesz néhány politikusa is újra előállt a halálbüntetés újbóli bevezetésének lehetőségével.
Ti visszaállítanátok a halálbüntetést?bungle | 2013.06.18. 12:18:03Rosszabb a halálnál? - Életük helyett a rabok a reményt veszítik el
http://hvg.hu/itthon/20130618_huszonhat_ember_szamara_nincs_remeny

A Balaton Sound mellközelből
niof | 2012.07.17. 18:30:14Az abszolút sorrend:
1; 13; 27;
Szerintem...









