
Reakció! :D

Azt hiszed, hogy csak egy fejetlen BB-8-as, de ami a videón látható, attól neked is leesik a fejed!
Szancso | 2015.05.05. 18:05:33Volt már egy ilyen tüzes Skót. A viszkitől lehet. ;)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=24783

Metallica - Enter Sandman viszzafelé! :D
Nusihusi | 2015.05.05. 21:49:18A végén úgy megijedtem a lufidurranástól:D

„A dolog”
thisisreal | 2015.05.07. 10:51:32Dehogy nincs! Te talán nem láttad "A nyolcadik utas: a Halál" c. tudományos filmet? :)

Buliznál atomrobbantás fénye mellett?
lilaflexninja | 2015.05.06. 07:05:19A tüzénél szalonnát sütni, az a yolo!

Ettől az ördögi muzsikától nem csoda, hogy megnyílt alattuk a föld!
Nusihusi | 2015.05.05. 21:32:37A színpadnak nem tetszett a zene:)

A mai büntiben egy újabb vévépacsirta csal könnyeket a szemedbe: L.Miki & VV Zsu - Itt vagyok én VV Zsu
dude | 2015.05.05. 17:17:28http://coub.com/view/67ui2
Inkább sírós pop lesz az.
http://coub.com/view/67ukx
Inkább betont keverjél.

Az életéért futott...
lilaflexninja | 2015.05.05. 11:46:46Elsöprő íz!

A két füle között szerintem maradt elég légüres tér, ahová tolhatott volna még egy kis szintolt... ;)
Spion0025 | 2015.05.11. 18:27:04Erre egy szót találtam csak... SZÁNALMAS.

Az ötéves Bruce Lee ;)
dude | 2015.05.05. 09:41:07Mert a pornót még nem találta meg.










Lehet én is így reagáltam volna, talán még ki is röhögöm. Aki így másokat veszélyeztet, az inkább sérüljön maga.