
Szélturbinának ütközött egy UFO! :)
Agytumor | 2009.01.09. 23:19:52Egyébként a kép kinagyított részén ti láttok valamit? Mert én csak egy felhőt meg a kék eget...vagy az a felhő akar ufo lenni?
Hét golyó, két asztal, egy lövés.
kszaten | 2009.01.09. 14:01:09szegény kopasz már nem látott olyan fáradt lehetett mert eszt nem jó abba hagyni amikor már megy és alig várta hogy aludhasson és akkor sikerült de nagyon szép volt :D

Kockacsaj kockáknak...? :D
A Geisha Tokyo Entertainment új szoftvert jelentett be, amely a "Dennó Figure Ariszu" (kb. Alice kiberbaba) névre hallgat és idén ősszel kerül a boltokba. A csomagban a szoftver mellé két csodakocka is található. Telepíted a webkamerát, aztán az egyik kockát az asztalodra helyezed. Ő lesz a monitoron a cicás szobalány, aki - feltehetően - a hentaiokból ismert hanggal és vágyakkal rendelkezik majd.
Most jön a lényeg: a pálcikára tűzött másik kockával az asztalon fekvő kocka felett kell simogatni a levegőt, amitől a képernyőn álló lány mindenféléket tesz majd - például leveszi a ruháját. A képen csak a reklám kedvéért látható a lány, a valóságban a levegőt kell birizgálnod, és csupán a monitoron láthatod álmaid szobalányát.
Másik videó.bandee1219 | 2009.01.12. 16:30:05ezt fejtse meg valaki: http://www.youtube.com/watch?v=6Jlv8F9cerA&feature=related

Vártam egy hetet, hátha beküldi más, de úgy látszik nekem kell... :D
Lil Kurucz & Lil Lory Vs. Mario & Romeo (Gipsy Rap)kalmopyrin | 2009.01.13. 03:00:24Mi a sz@r ez???Már megint a csokik verik magukat???Ja,igényes zene és szoba...A kis gombóc Artur ott hátul nagyon durva dekoráció...
A japcsik már biztos megunták az egymás elleni versengést, ezért kihívták Koreát egy "izgalmas" hordóval játszható ügyességi versenyre. :)bandee1219 | 2009.01.07. 14:17:53Küldjünk mi is pár veszélyes anyaggal teli hordót, ápolván a kapcsolatokat, persze csak, hogy legyen mivel gyakorolniuk!

Mai "ismeretterjesztő" rovatunkból meg lehet tudni, hogy Woody Allen egy svéd úszónő...
Re-Peet | 2009.01.08. 11:06:30igaza van.. Woody minden csak nem férfi.. :D

Egy kreatív asztalos guruló izéi :)
kszaten | 2009.01.24. 12:25:21a mixer az nagyon ügyes........ (nem azért mondom mert kömüves vagyok csak fasza)

Egyesek mit meg nem esznek...
bungle | 2009.01.07. 14:04:49cancer1 küldte:
The Weird Things People Eat Around the World
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/01/weird-things-people-eat-around-world.html

A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.
A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.
Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.Erunder | 2009.01.07. 22:02:45Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek arra reagálnak. Jaj át lettem b****a és az a hülye vigyoruk. Még jó is h kihagyják belőle mindig hülyét kapok az ilyen átverős műsoroknál annál a résznél.

Bár az első hírek alapján úgy volt, hogy nem fog gyártásba kerülni ez a gyönyörű Citroen GT, de lehet, hogy pár darabot mégiscsak elkészítenek! Egy tesztelhető prototípust már ki is próbáltak!
Brutális a hangja, de még nincs összerakva rendesen! :) Ezt a riporter be is bizonyítja! :)Maccoyi | 2009.07.01. 23:18:04Londonban azért felfigyeltek rá: http://www.youtube.com/watch?v=k7IilzzhwjE ;)









