
Vajon pitében is jó? Kit érdekel!? :)
lilaflexninja | 2015.05.11. 07:26:34Mentségemre szóljon, hogy úgy egyáltalán gusztustalannak tartom a sört, mint piát, ezért nem szeretem a nőknél.
Jó, ha van egy ilyened! ;)
hawkeye | 2015.05.08. 07:35:03
Erre már én is gondoltam... :)
Sőt, a nyóckerben, a Harminckettesek tere környékén már láttam nullszériás próbaverziókat is belőlük....

Így megy a cicamosdás a fellegek felett ;)
Szancso | 2015.05.07. 18:16:08Legalább nem zuhany rá a tusolófej! :)

A tegnapi lájkhajhász index cikk: Tényleg hazaküldhetik a több százezer magyart Nagy-Britanniából?
komcsi | 2015.05.07. 19:56:39Van ennyi mosogató állás vagy McDonalds itthon?

Hát ez kínos! :D
lilaflexninja | 2015.07.07. 13:40:41http://mivoltmaaneten.tumblr.com/post/123451691287/hazugsag-lenne-azt-mondani-hogy-ezt-nem-lattam

Ismét SpaceX teszt zajlott tegnapi nap, ahol az utas kapszulát tesztelték sikeresen

Szakállcsiki! XD
Csolt | 2015.05.06. 20:46:32A helyesírásod.

Mai bünti ;)
sergi | 2015.05.06. 17:30:17Szőrös,nyávogó izéket a gyapotszedő szakembernek adni,oreót elkobozni és megenni,a csajt pedig jól gerincre vágni...

A Red Bull... :D

Berlin, 1945 július
izé012 | 2015.05.09. 20:23:12És mindezek után még te beszélsz gyerekes viselkedésről? :-D LOL









