
Egy ügyeskezű (?) török borbély. Beülnél hozzá te is? :D
Erunder | 2009.01.12. 13:13:53Nem csak azt kell nézni h sima-e a bőröd borotválkozás után.
Egy reklám jut erről eszembe: "Anyu, anyu, nincs több lyukas fogam!"
superxaba | 2009.01.11. 19:06:29Hál Istennek hogy eddig még nem tapasztaltam, hogy ilyen jó nagy fejeseket lehet nyomni bicikliről, ajvé!

Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D
Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)Bonyek | 2009.01.11. 14:07:45Ez kéééész!!! Minden tiszteletem az Övé,akár hogy is hozta létre,én azt hiszem,maradok a liftnél!

Már strandolni sem lehet úgy, hogy egy Boeing vagy egy Airbus el ne húzzon a fejed felett. ;)
bungle | 2015.04.02. 18:49:44Tegucigalpa, Honduras Toncontin airport landing: www.youtube.com/watch?v=v_z5HtME9n8

Egy kis hasznos oldal autósoknak.

A pokemon-gyűjtő után itt egy 44 éves dalmata megszállott, több mint 101 kiskutyás hülyeséggel...
the girl of peace | 2009.02.14. 10:03:48Neeeeem,neki nem:P:PŐ a zebrát szereti és nem a dalmatát:DTe kis butus^^

Azért mert egy beteg szadista vagyok! XD
Mert folyton csak ilyen hülye "slágerekre" akadok...
És mert szerintem ez tényleg büntet...
Szenvedj világ! Én is szenvedek.. (ha ez vigasztal)
Ha nem rakjátok be tényleg megsértődöm... hogy még ti se szerettek engem. :(Erunder | 2009.02.14. 10:14:45Nem gondoltam volna h van ember aki szombat reggel szorgalmi időszakban hajlandó könyvtárba menni. :D
Meg eleve te még gimis v nem is köteleznek arra h olvass el 300-500 oldalt egy hétvégén akkor meg minek?
Csak azért h nethez juss? Hát én a netért se lennék hajlandó szombat reggel kimozdulni itthonról. :)

Electric Eliica - 8 kerekű elektromos autó Japánból, 320 km távolságot tud megtenni egy feltöltéssel, csúcssebessége pedig 370 km/h!
ManOfUnknown | 2009.01.11. 13:42:49Sokatok felfogását nem értem! Mi a gond a japán autókkal??? Sokan fikázzátok, mégis Japán technikailag és társadalmilag sokkal előrébb van mint Európa vagy mint Amerika! (és ha valamelyik német gyár dobta volna ki akkor meg istenítenétek!) Másrészt ebbe nem savas vagy zselés aksi van abból lehet több 100 kéne egy ilyen autóba, hanem lítium aksi van amelynek nem esik vissza annyira a teljesítménye hidegben mint régebbi tesóinak! A 8 kerék azon kívül hogy a motoroknak ad helyet még a fékezést és az úttartást is hatékonyabbá teszi ami szerintem egy jó kis ötlet! Sokan fikázzátok akkor maradjatok a szmogos autóitoknál! A történelem már rég bebizonyította, hogy a világ a technikailag nyitott embereké! Sajnos az elektromos áramot még mindig nagyrészt fosszilis energiahordozókból nyerjük, de ez nem azt jelenti hogy mindig így is lesz! A fejlődés csak ritkán ugrásszerű, általában folyamatos és nem egyenletes! Mindenesetre érdekes dolgok fognak történni a nem túl távoli jövőben!

Gondolom már alig vártatok erre a könyvre: Ondó alapú receptek.
iw84u4t | 2009.01.09. 15:59:17Igen tudom és mondhatom, amióta 10-15 éve olvastam azt a cikket erről a témáról, nem győzök eleget hálálkodni a fennvalónak, hogy én nem egy ilyen természeti nép közepébe születtem bele...:) és nagy valószínüséggel ez a maradi prüdség az oka annak is, hogy például nem ugrok fejest a pisi-kaki szex, prosztatafejés, meleg büszkeség napi felvonulások és egyéb modern örömforrások nyújtotta frenetikus gyönyörökbe sem...:)

Szélturbinának ütközött egy UFO! :)
Agytumor | 2009.01.09. 23:19:52Egyébként a kép kinagyított részén ti láttok valamit? Mert én csak egy felhőt meg a kék eget...vagy az a felhő akar ufo lenni?









