
The Hunt for Gollum
Egy hamarosan megtekinthető, a Gyűrűk Ura történetéhez kapcsolódó, rajongók által készített rövidfilm, ami az előzetesek alapján kifejezetten ígéretesnek tűnik. A film története a trilógia előtt nem sokkal játszódik, és Aragorn Gollam utáni hajszáját mutatja be, aki éppen Mordorból szabadult hosszas kínvallatás után, miután elárulta Szauron szolgáinak, hogy a Gyűrű a Megyében van.wnw | 2009.01.19. 23:28:26így igaz,olyan érzés mint a barátokköztben a 3. vagy 4. Tilda :DD
Egy kis Hollywood... manga formában.
Bosch | 2009.01.28. 20:13:19Ezek nagyon jók, Rita Haywort figurája is jó lett,de Audrey-é fantasztikus:)Amugy nekem is a Corpse Bride jutott eszembe a bal oldali képről:)

Ha egyszer Wendy kinyitja a száját... :D
Nyalóka Wendynek. :)koffein | 2009.01.22. 18:07:44ezt a tenyeres talpas menyecskét

Már megint szabadjára engedte egy tervező a fantáziáját...
Aaron | 2009.01.19. 07:45:15kíváncsi vagyok mekkorát borul ha balkanyar közben fékezni kell....
Japán testnevelésre ösztönző robot bemutatója, hogy a kis japcsi gyerekek ne kockuljanak be... Egyúttal azt az üzenetet is közvetíti, hogy a a sok testmozgástól szét is eshet az ember. :)
konserv | 2009.01.21. 14:10:26attól kilesznek páran ha ezt így utánacsinálom :D

Hogyan nyissunk ki egy sörösüveget láncfűrésszel...
kszaten | 2009.01.24. 14:35:39mire nem jó egy Stihl fürész :D
Messze még a hajnal, nulla óra húsz,
Felkeltett a gazdám: "Volna egy kis hús."
Jól átvágott persze, a herflijével nyúz,
Kínomban vonyítok, ez egy kutya blues...Nínna | 2009.01.19. 18:31:26Azért mert ő is egy vizsla csak nem magyar hanem weimari vizsla!!! És sztem ő sokkal szebb mint a magyar mert ilyen ezüstös szürkés a szőre és nagyon gyönyörű! Itthon még nem egy elterjedt mint a spániel vagy ezek...:(

MC Methosz - Az élet egy hatalmas börtön
kalmopyrin | 2009.01.21. 10:49:57Jaaaa...A kemény nézésű Gettó- füles bagoly....

A francba, már megint egy vonat, azt hiszem lassan odébbállok. :)
kszaten | 2009.01.25. 10:15:34hát az bisztos hogy nem kapkodta a lábait mintha egeret kersett volna a sinek mellet :D

Go ahead, it's good for you!
Bekomman | 2009.01.18. 22:14:03Azért a gagyi szövegen kívül kellett volna még valami ösztönző, pl közben megnőhetnének a csaj mellei :-)









