
Átkelés Kínában egy kevésbé forgalmas útvonalon...
(azért részegen sokkal nagyobb élmény egy ilyen hídon :D - bungle)konserv | 2009.01.24. 20:58:24űűűű ez tépett állapotban nagyonkomoly :D:D
Brosnan bácsit egy csók kedvéért megviccelik...
sahinel | 2009.01.23. 13:06:12Azért kinézet miatt ne piszkáljuk már. Ha együtt vannak, és szeretik egymást nem mindegy hogy néznek ki? Nem akar senki mást elcsábítani. Általában akkor öltözik kihívóan, vigyáz az alakjára valaki ha vadászni akar. Ha jól érzi magát, és szereti a párját, akkor más szempontok a fontosak. A filmekre meg símán lefogy, edz, és rendben is a teste. Robert de Niro volt ha jól tom aki 30 kilót felszedett egy film kedvéért, és hasonlók. Ha kel a szerep símán megcsinálják.

Volt egy régi csajos naptárad, amit nem dobtál ki?
Jól tetted!
Itt megnézheted, hogy mikor használhatod fel újra.papaluige | 2009.01.23. 20:43:46és ráadásul feneketlen...............:))

Another World - az első vektoranimációs játékok egyike, mára PC-n is játszható Hi-Res grafikával.
Az eredeti játék így nézett ki.subz | 2009.01.22. 09:37:44Óriási játék volt! :D Én anno végigjátszottam, és utólag is leszedtem a netről nosztalgiázni. :)

Monk Shi DeJian tart egy kis technikai bemutatót, a Shaolin Gong Fu hatékonyságáról.
Akárki akármit mond, messze a leghatékonyabb (és szerintem a legszebb) harcművészet a Shaolin Gong Fu, de az is biztos, hogy a legnehezebb és hosszú utat kell bejárnod, hogy igazán működjön is.
Itt egy régi felvétel egy monk küzd egy Tae kwon Do bajnok ellen, direkt nem üti meg.Dakönc | 2009.01.24. 19:01:46XD.
Igen a Taekwondo-nak van egy világ szövetsége (WTF) és egy nemzetkizi szövetsége (ITF). Nem ismerem és nem is szoktam nézni Le Banner-t de szerintem römiben megverném ha közben nem verne agyon.

"Békés" iszlám tüntetés Londonban.
El tudnátok képzelni egy keresztény tüntetést mondjuk Bagdadban? ;)Kandur | 2009.01.27. 00:23:51azért mert más véleményen vagyok,még nem vagyok retardált.Meg különben is ki vagy te nem is ismerlek,,,nem is írok rólad véleményt,így te se tegyél másokra.Belinkeltem 1 videot,kinek mi jön le belőle ennyi.Persze mindenki a sajátjait védi...

Változatok egy témára. :D
Hada | 2009.01.21. 14:43:31oh god:DDDD
Egy külvárosi autómosóban bármi megtörténhet. Bárki kérheti a szupermosást. Csak az a kérdés, hogy ki és mit akar lemosatni... A tavalyi AXN fesztivál nyertes filmje.Drawen | 2009.01.22. 12:41:03hát.. nekem sem jött át sajnos. értem én, hogy vér meg mosás, meg hogy most ölt a csóka, d hogy vadat vagy embert az még kérdéses szerintem(lehet pisztollyal is vadászni, igaz nem gyakori), de ha ezen túllépek, sem értem a srác viselkedését, főleg a film végét.. véres lett a ruhája jááááj és akkor mi van??? én pl csak heti kétszer háromszor gyilkolok és abból is csak egyszer szórakozásból:):P

Zeitgeist - A kor szelleme...
Összeesküvés elmélet? Fikció? Valóság? Döntsd el Te magad...
Dokumentumfilm a hatalomról, vallásról, kormányról, pénzről, rólad...
Ez a film csak egy részlet (2. ill. 3. rész), érdemes megnézni mindet szép sorban, vagy a teljes filmet letölteni a hivatalos oldalról vagy valamelyik torrent oldalról, ill. a folytatását - Zeitgeist: Addendum.www.myspace.com/vajopeti | 2012.06.21. 15:49:54Khmm.Pár dolgot szeretnék még tisztázni itt,aztán el is tűnök innen:
1.A Zeitgeist 10 parancsolat kritikája téves:szerintem a világ összes részén 10 főbűn létezik(lopás,gyilkosság,szexuális bűncselekmény)stb.Az egy dolog,hogy egy egyiptomi uralkodó foglalta össze ezeket.
2.December 25 a téli napforduló,húsvét szintén egy ünnep egy mérsékelt égövi tájon az adott népek körében,de a keresztény vallás azokon az égtájakon is közös ünnepélyeket akar hirdetni,ahol a hideg,meleg éghajlatokon nincsenek ilyen ünnepek.
3.egy napot nem lehet keresztre feszíteni,de még egy csillagképet sem(december 25.-én ki lehet végezni a napot,de húsvétkor nem).
Ha valaki elolvassa a Bibliát,nyilván sok a hasonlóságot talál a többi mítosszal,de attól még a fenti 3 állítás akkor is hibás,3:1 arányban hasznos olvasmány a Biblia.Jézus inkább a Vízöntő csillagkép hirdetője,hal mellett kenyeret és bort is szaporított,de Őt és tanítványait vízzel keresztelték,ami után nekik is vízzel kell másokat keresztelni(12 csillagkép lehet akár 12 csillag is,amely egy csillagképet alkothat még más csillagokkal,úgy látszik hogy tényleg össze vannak zavarodva a kutatók).
A terrorizmus szintén nem mítosz,jó lenne ha egyoldalú fejtegetés helyett a tényeket is megvizsgálták volna,bár szerintem a Laden-ről készült videó tényleg hamisítvány(lehet hogy Laden-t se ölték meg).
Azért a Zeitgeist-nak jó lett volna vitapartnereket is találnia ahoz,hogy egy ilyen filmet elkészítsenek,és a sokkoló hatásvadász felvételeket is elég durván ráerőszakolták a nézőkre,amit nem tartottam szerencsésnek.2011-re már több bajt is meg lehetett oldani,én sok sikert kívánok nekik,de az első 2 filmjük akkor is nagyon erőszakos és manipulatív.

Azt a viccet ismeritek, hogy egy orka és egy kutya beszélget... Nem? Ez csak azért lehet, mert ez nem vicc. ;)
originalcube | 2009.01.21. 00:51:14Lehet gonosznak tűnök de már én is azt vártam mikor rángatja le a fedélzetről..
a sok hülye meg ott nézi ahogy a kutya majd lemászik..
aztán egyszercsak pubika sehol..
akkor meg lett volna bőgés..
:)









