
Bezár a budapesti Flippermúzeum a NAV miatt
A NAV szerint a Flippermúzeum (a Tripadvisor értékelések alapján a magyar főváros legkedveltebb múzeuma) olyan mértékben sérti a szerencsejáték-törvény előírásait, hogy minden gépét el kell szállítani. Flipper, mint szerencsejáték, wtf???
”Gondolom most a Közlekedési Múzeum öreg autói jönnek, amiken se vizsga, se bizti, se regadó...”bungle | 2015.09.20. 11:17:28http://index.hu/kultur/2015/09/20/flippermuzeum_palfi_balazs/
Az esőcsináló

Bringák, amik annyiba kerülnek, mint egy autó
Igneon | 2015.05.20. 09:27:21A Maserati jó.
Aston Martin: Utálom ha egy sportszernek bútor dizájnt adnak.
Lambo: Temetésre...

Oktobasszus - 1850 óta létezik, mindössze 2 van belőle a világon és elég érdekes hangja van :)
blackmumus | 2015.05.19. 22:50:05Ezzel lehet előállítani a barna hangot :D

Fedor, a denevérvadász macsek :)
dettybee | 2015.05.21. 15:32:28Házőrzőmacs :D

Ben Morfitt, az egyszemélyes nagyzenekar :)

Angry Birds - Berlin Edition ;)
közlegény | 2015.05.19. 00:27:13:)

Betegen és becsapva - HPV oltási szövődmények Dániában (magyar felirattal)

Jön a Budapest Bakering - a város legmenőbb street food vállalkozása
Szancso | 2015.05.18. 18:49:33Flambínó. :)

„Természetesen” Budapest ;)
loloppo | 2015.05.18. 18:26:26Majd vegyel egy autot is, az meg jobb. Bemesz a belvarosba het kozben 11 font dugodij, ket merfoldet megtehetsz kb. egy ora alatt es ha megprobalsz valahol megallni az jobb helyeken 5-6 font/ora parkolasi dij is lehet. Mar ha talasz helyet... Ha veletlenul atleped a sebesseghatart automatikusan jon a birsag, uton-utszelen kamera, multkor megalltam korulnezni hol vagyok, 70 fontba kerult ugyanis pont egy taxi hely volt. Kerek belelog a feher vonalba parkolasnal, 80 font, loading bay-ben vasarnap reggel 2 perces ki-be pakolas szinten 80 font, ugyanis az epp egy goods only loading bay volt en meg pont szemelyautoval voltam. Persze parkoloorrel nem lehet veszekedni vagy szolni hogy 1 perc es soprunk el az amugy kihalt utcabol, mert mint mar emlitettem kamerabol fotozzak es automatikusan jon a cimedre.
Neha elmerengek, biztos hogy az oseink ilyen vilagot akartak az utodoknak?









