
A toalettpapír egyéb praktikus felhasználhatósága.
Első fejezet: a futópad. :)mumus | 2009.01.27. 14:25:52farkatlan csodor :P
Told be gyorsan az arcodba, mielőtt egy másik dagadt disznó meglátja nálad és kér belőle! :D
Re-Peet | 2009.01.27. 08:32:29...a szex is :P

Lökés számláló a kétgolyós egy lukas játékhoz... ;)
csicsilla | 2009.01.28. 13:14:00még egy hét és ...már lassan 1 honapja nem... szerintem ha létezik a lányoknál ,,gyors elsülés" akkor nekem az lesz...

The Unborn
A gonosz bármit megtesz, hogy élhessen. Egy fiatal lány története a gonosz elleni harcáról, mely lassan átveszi a hatalmat fölötte.
Kiváncsi vagyok ti megtaláljátok-e a képeken a kisfiú szellemét.FlaW | 2009.01.31. 19:59:13ahogy rákattintottam volt vmi kisebb ordítás de halk nemtom az mikor van (fejhallgatóval ültem) és akkor néztem 1et és levettem rákattintottam közben msn-re és később hallottam az asztalon lévő fejhallgatóból 1 bazinagy ordítást..ha nem veszem le tuti szívinfarktusom lett volna..köszi Isten:3

Vespa fából. :)
Cshabi | 2009.01.26. 18:24:04Remek famegmunkálási tehetség rejlik az alkotóban.

Hobbiparaszt design mobil csibe ól. Jól. :)
Re-Peet | 2009.01.27. 08:44:53ááá olyan nincs... mindenki látott tehenet és mindenki tudja, hogy lila színű
Golimar... szerintem nincs mit hozzáfűzni, indizé a javából, az egész munkásságát be lehetne ide posztolni szerintem... (a Thriller pl. már szerepelt itt régen).iw84u4t | 2009.01.26. 08:27:42Szerintem meg a faszi Sztálin és Magnum közös gyereke lehet...

Na szóval az úgy van, hogy "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel." De mi van, ha puha dekorkavicsot vágnak hozzád? Visszahajítasz egy viaszgyümölcsöt?
Még jó, hogy lehet ilyet is kapni...mekszamnojz | 2009.01.26. 22:54:48azért mond ellent mert nem tudod kinek vagyok a kije és hogy ez miatt sajnos támadások is szoktak érni. és a nagyasszonyt eképp véltem értelmezni. szval megint vki aki semmilyen összefüggésről nem tud semmit, de asziszi nagyon okos.
váoo

Várod-e? Egy igazi klasszikus újra feldolgozva...
|-=O=-| | 2009.02.13. 13:05:56Ma mutatják be, jelenleg 7.0 az IMDb-n, de sztem lesz az még 6 alatt is...

Egy történet a bátorságról...
mechasvagyok | 2011.12.31. 13:25:44Amikor a szervezeted azt hiszi, hogy az életed azon múlik, hogy elbír-e a kötél, amin lógsz, megpróbálja természetes úton csökkenteni a súlyod ;)









