
Hajóba parkolás profin
loloppo | 2015.05.27. 18:11:218 altalanos? Szerintem ezt meg egy statikai mernok sem tudta volna precizebben megoldani, marmint ha a cel az, hogy a legminimalisabb rakodasi eszkozokkel kell bejuttatni a kocsit, daru es minden egyeb emeloeszkoz nelkul...
Bugyi nemi erőszak ellen
Bár a csaj hangja is már eleve csökkenti a kedvet.Peterke91 | 2015.05.26. 18:29:27atomtámadás ellen véd?

„Focistabűnözés!!!44!!négy!” ;)
És egy FB komment: „Ha a sértettek lennének cigányok, tele lenne vele a cikk meg az összes híradó, hogy cigányokat vernek. És most, hogy ők az elkövetők, mért tilos leírni, hogy cigányok voltak?”I. C. Wiener | 2015.09.08. 17:10:57Tök elég, ha következetesen és kellő szigorral jár el a bíróság - valamennyi esetben. Nem kell ezt túlbonyolítani...

Megfejelte a produkciót ;)

Nem lehet elég korán kezdeni! :)

„Nyisd ki a szemed, és csukd be a szád,
mert állcsúcson vág a homokzsák.” Mert ilyen a box! ;)lilaflexninja | 2015.05.26. 07:31:09Helyes a csaj, de nem szeretnék családon belüli erőszakot elszenvedni tőle.
A videó nem nagyon vicces, de nem kell semmi komolyat se belegondolni. Viccesnek gondolták. Ez van. Lehet, hogy a többiek nevettek rajta, vagy aztán még büszkék is, hogy bakker a profi csajjal küzdöttem. Nem akárkit rúg tarkón egy bajnok azért.

Csicskalángos :D

A szelfibot veszélyei
közlegény | 2015.05.25. 13:46:39seggfi :)

Világító bringás herezacskó
neophyte | 2015.05.22. 20:25:50De miért csajjal reklámozzák? Az egyenjogúság miatt? :D

A biciklizést nem lehet elfelejteni... vagy mégis? Tanulságos kis videó az agyműködésünkről, és a biciklizésról.
Himbeer | 2015.05.22. 23:14:24Egyszer mentem hasonlóval, hatalmas zakó lett a vége. Bosszúból nekiestem a flexel :D









