
A sör nem játék!!! :D
Valószínű a dinnyés csaj barátja. ;)Hada | 2010.10.26. 15:58:48az egy a KTM ott a fa alatt??? ..... ááh:)
A csalánszopó verseny újabb győztese. ;)
bungle | 2012.08.31. 16:50:18cancer1 küldte:
Girls With Fake Silicone Lips
www.damncoolpictures.com/2012/08/girls-with-fake-silicone-lips.html

Egy fiatal magyar természetfotós, Máté Bence kapta 2010-ben a Veiola Environnement Wildlife Photographer of the Year fődíját, melyet a természetfotózás Oscar-díjának is neveznek.
Alig 1 hónapja meg szintén ő nyerte az első díjat az idei Wildlife Photographer of the Year verseny természetfotó kategóriában ezzel a képpel.bungle | 2015.07.18. 16:24:39http://index.hu/tudomany/2015/07/17/honapok_kellenek_a_legjobb_fotohoz/

Elis Stenman mérnök újságpapír háza az 1920-as évekből.
lb7 | 2010.10.24. 09:40:27Nem beszélek angolul, csak németül...de azért köszi, hogy ezt kiollóztad a szövegből. :)

Élő rákok egy sanghaji automatában.
A rákokat belerakják a műanyag kis dobozkába, majd feltöltik az automatát, amit 5 celsius fokra lehűtenek, így a a kis rákok "téli álmot alszanak" mindaddig, míg meg nem vásárolják őket.lb7 | 2010.10.28. 12:37:33Köszi :*

Újabb holokausztpert indítottak a MÁV ellen - a kereset szerint a magyar állam, illetve a vasúti társaság elkobozta a zsidók vagyonát.
Hogy állnak most anyagilag a törökök? Nem perelünk azért a "néhány" évért? ;)bungle | 2013.10.22. 10:09:41http://index.hu/belfold/2013/10/22/nincs_vege_a_mav_elleni_holokausztpernek/
Bizonyára mindenki tudja, hogy amit a filmekben látni, az nem mind valós. A média sugároz a nézők felé egyfajta értékpreferenciát a megjelenésben és a testkultúrában. Ebben a postban megtekinthetitek, hogy mennyire mű ez az üzenet.skad | 2010.10.22. 21:16:38Ennyi!!
Vibrátorral próbált ellenszegülni a rendőri intézkedésnek egy ittas férfi. Szerencsére aműfasegédeszköz nem volt kibiztosítva, így senkinek nem esett bántódása. :DNusihusi | 2010.10.21. 20:18:13Ez a vibrátor úgy néz ki, mint valami rózsaszín lufiXD

Megtaláltuk Haley párját! :) Nem gúnyolódásból, de szerintem tényleg összeillenek. :)
Németh István | 2010.11.28. 22:24:43két kis hobit ;P

Helyzet van Stuttgartban is...
sahinel | 2010.10.21. 16:43:19Wááá Ok feladom:DDDD
Ember álltalános iskolások rájönnének szerintem mit mondtam de te még mindíg nem érted. Huh azért kíváncsi lennék hány éves vagy mert símán 12-13 környékére raklak max és az is 6 első osztály, és talán 1 év 2. Ha ezt nem fogod fel amit már kétszer elmagyaráztam és mások megértették akkor nincs mit mondani annyira sötét vagy hogy tényleg jól mutatnál romavezéred OV oldalán a TV-ben. Szépen reprezentálod azt a sok marhát akit meg tud vezetni mert nincs agyuk gondolkozni.
Az nem gond hogy hadifogoly volt a nagyapám az oroszoknál a testvérével egyetemben:D De látom ti csak komcsizni, zsidózni tudtok:D Akkora gyükér vagy mint Gyurcsány meg Orbán együtt, mert nekik legalább van annyi eszük hogy kihasználják a sok agyatlan birkát mint te.
Hihetetlen számomra hogy nem érted amit mondtam. Ember matematika, fizika az már gondolom túl van minden határon annyira bonyolult.









