
Az a fránya csavarhúzó ;)

Tartásdíjítélet: „A gyereknek jár az iPhone”
„A bíróság a tanár végzettségű, nettó 90 ezer forintot kereső édesapát a két gyerek után kétszer 60 ezer forintos tartásdíj fizetésére kötelezte, mondván, régebben, még nem tanárként tudott 300 ezret is keresni havonta.„
További cikkek a témában:
Foglalkozása: elvált
Közös felügyeleti jogNas | 2015.08.01. 13:16:23Bezony. Pfejj. Máglyára minddel. Kérek engedélyt elhamvadni.
Eközben Brüsszelben...
Tooni | 2015.05.28. 21:37:10Nem csak a 20 éveseké a világ !

Egy brit fodrász, a 31 éves Krystina Butel több mint ötvenmillió forintot költött arra, hogy úgy nézzen ki, mint önmaga karikatúrája
A hölgynek egy nyaraláson annyira megtetszett a róla készült karikatúra, hogy féltékeny lett rá. „Annyira csodás volt! Pontosan olyan volt, amilyen lenni akartam!”
Megérte, nem? ;)izé012 | 2015.06.01. 20:19:42A boxolósnál a kommentnek nem a viccnek szánt részén /'vágd nyugodtan pofán őket'/ akadtam ki szóval ez most itt nagyon nem volt jó példa. Mint ahogy a többi része sem annak amit leírtál.

LEGO FPS

PomPom izé - azt hiszed egy sima képizé, de nem
lilaflexninja | 2015.06.09. 15:06:34Pingvinekkel: http://www.thisiscolossal.com/2015/06/penguins-mirror-daniel-rozin/

Íme, itt a legújabb élő Barbie
Az orosz Angelica Kenovát az édesanyja születése óta arra neveli, hogy Barbie baba legyen. Elég beteg sztori az övék.
Magyar cikkközlegény | 2015.05.27. 22:48:33aztán vigyázz nehogy ez legyen belőle (:
http://youoffendmeyouoffendmyfamily.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/03/2993.jpg

VV Béci veryméltatlan
mue | 2015.05.28. 13:16:04vvbéci, szerintem az lehet az oka, hogy a befutáshoz nem árt ha szimpatikus arc vagy.

„Wallpaper TV” - falra ragasztható tévé az LG-től
2 kg, 1 mm vastag, mágnessel tapasztható a falra, mint egy hűtőmágnes.bungle | 2016.01.04. 14:40:37Ja, meg fura lesz, hogy a nagyképernyős tévét összetekerik és viheted haza a hónod alatt egy hengerben. ;)

Legközelebb én is kipróbálom ezt egy cápán! XD
sergi | 2015.05.27. 01:47:15Az előjáték nagyon izgalmas volt,kár hogy nem nézhettük tovább...









