Manley, a 3 gyermekes apuka érdekes hobbinak hódol: bélgáz meghajtású rakétát készít, természetesen saját fing-gyűjteményéből. Ennél jobb elfoglaltságot elképzelni is nehéz... ;)teccikerteni | 2010.10.28. 23:29:20nem, ha jól értettem akkor 2évig éll el az üvegben:) (ha tévedek, nem kell fikázni...köszi)
Actroid-F, egy újabb japcsi android béb. A száját ki tudja nyitni és a fejét is tudja mozgatni, szóval szerintem megérett a tömeggyártásra. ;)))
+ 1 lazán kapcsolódó hír: Suzette-et, a chatprogramot majdnem fél órás beszélgetés után embernek nézték, így idén ő nyerte a Loebner-díjat. A szofter - amellyel itt lehet beszélgetni - titka egyszerű volt: ha úgy gondolta, valamilyen témában nincs igazán otthon, szépen lassan elterelte a beszélgetés fonalát olyan terepre, ahol biztonságban érezhette magát.bungle | 2010.11.15. 15:27:24Robot actress takes to the stage - Geminoid F plays the part of an android in a play in Tokyo.
http://www.youtube.com/watch?v=O87gCOv-X0c

Nem minden boszorkány tud repülni... ;)
O\'neil | 2010.10.29. 00:51:01nem tudom kinek mi jut erről a fajta macskáról az eszébe, nekem személy szerint a "kutyák és macskák"-ból a főgonosz...
Miauralom! :)
LivingXL - honlap nagyméretű emberek szükségleteinek kielégítésére. Hasznos segédeszközökkel, mint pl. az égőkicserélő, vagy az övhosszabbító, vagy éppen az a kis eszköz, ami a képen van és amit nem mondok meg, hogy mi. Keressétek meg!Fonix666 | 2010.10.29. 08:08:47http://www.livingxl.com/store/en_US/catalog/browse_sku.jsp?clear=true&catID=cat10027&prodId=X1102&id=cat10027
DE rossz

Ma van a szülinapom! (nekem igazából nem, de akinek tényleg ma van, annak sok boldogat! :))
Ancen | 2010.10.28. 20:35:03Szenzációs! Milyen mély érzelmeket válthatott ki bennük is az eredeti dal, hogy ilyen csodás ihletet kaptak :X

Chen Wei-yih, egy 30 éves tajvani hölgy esküvőszervezőt fogadott, és több mint 1 millió Ft-os összegű, hetedhét országra szóló lakodalmat rittyentett novemberre. Férj nélkül, ugyanis saját magával házasodik össze.
Nusihusi | 2010.10.28. 20:17:02És ez, hogy sexel?!:D Magához nyúl?:D

Feka ninja kb. 30 rendőr ellen. :D
bowtech | 2010.10.29. 21:52:48Igazad van!
Nem kezdek szellemi harcba egy fegyvertelen emberrel!
OFF

Ben Heck már szerepelt itt pár moddingjával... Most Halloweenre egy Portal pólóval állt elő.
Mondanám, hogy milyen eredeti, ha tavaly nem lett volna ez a post. ;)
Ugly Dance World Cup 2010
peet06 | 2010.10.27. 17:00:34Erre szokták mondani hogy: Mindenki hülye aki nem normális !!

Bear Grylls-nek sok szeretettel... jó étvágyat!









